Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Tyler Lockwood S_d6720f90 Elena
 
Tyler Lockwood S_fbbc3caf Caroline
 Tyler Lockwood S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Tyler Lockwood I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Tyler Lockwood I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Tyler Lockwood I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Tyler Lockwood I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tyler Lockwood I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Tyler Lockwood I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Tyler Lockwood I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Tyler Lockwood I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Tyler Lockwood I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Tyler Lockwood

2 posters

Go down

Tyler Lockwood Empty Tyler Lockwood

Témanyitás  Tyler Lockwood Hétf. Nov. 14, 2011 9:10 pm

TYLER LOCKWOOD

Tyler Lockwood Candice-michael-michael-trevino-and-candice-accola-23451817-479-265

Alapinfók

Név: Tyler Lockwood
Kor: 18
Nem: férfi, de még milyen ^^
Faj: Hibrid
Születés helye és ideje:1993.04.06. Mytic Falls

Leírások

Az elmúlt néhány hónap alatt annyit változtam, mint egy kisgyerek, aki növekedésben van. Apám halála után felgyorsultak a dolgok az életemben. Az ő halála ébresztett rá arra, hogy milyen rossz ember vagyok. Ennek hatására megváltoztam és jobb ember lettem, elhagytam régi, bennem lappangó tulajdonságaimat. Ez a nagyszerű állapot addig tartott, amíg ki nem derült, hogy biza bennem él egy csúnya nagy farkas. Miután néhány jóakarómnak köszönhetően elindult bennem az átváltozás folyamata. Ismét megerősödtek bennem a régi érzelmek. Indulatosságom egyre erősödött. Utáltam ezt az állapotot, de nem tudtam tenni ellene.
Aztán rám talált a szerelem Caroline személyében. Ő ismét változtatni tudott rajtam, olyan ember lettem, akit ő igazán szerethet.
Ezek után megjelent a képben Klaus, aki megszállottan gyártja a hibrideket, és egy ilyen akciója során lettem én is az, aki most vagyok. Ennél jobbat nem is csinálhatott volna velem. Végre nem kell átélnem az átváltozásommal járó feladatot, olyan életet élhetek, amilyet akarok. Hibridként ismét maguk alá gyűrtek a legrosszabb tulajdonságaim. Tartozom Klausnak a hűségemmel és ezt senki nem érti meg. Még Caroline sem, akivel már nem az igazi a kapcsoltunk. Pedig én igazán szeretem.

Eddig úgy gondoltam, hogy átlagos fickó vagyok, de most már tudom, hogy nem. Olyan vonások vannak bennem, rajtam, amik különlegessé tesznek. Magas vagyok, sötét barna hajjal, és szintén barna szemekkel. A sok sportnak köszönhetően kidolgozott testem van, erőm megsokszorozta a vámpírság. Ha nem lennék szerelmes képes lennék arra is, hogy akár minden éjjel más lányt vigyek z ágyamba, de természetesen ebben az állapotomban meg sem fordul a fejemben.

Ez vagyok én

Ismét telehold van. Utálom ezt a napot, utálom, hogy egy visszataszító szörnyeteg vagyok. Apámtól egész életemben csak rosszat kaptam és ez a halálával sem szűnt meg, ugyanis tőle örököltem a farkasságot is. Mindig tudtam, hogy valami nincs rendben az öreggel, de reméltem, hogy én más leszek. Bizonyos szemszögből más is vagyok. Amióta bennem van, ez a betegség kevésbé vagyok öntelt. sokkal több barátom van és már a szerelem is rám talált, Caroline Forbes személyében. Mostmár én is tudom, hogy milyen érzés amikor van a nappalaimnak célja és ezt igazán élvezem. De minden hónapban van egy nap és egy éjszaka, ami beárnyékolja a boldogságomat. Ez a nap is egy ilyen balszerencsés nap. Ezen az egy elcseszett napon minden összeesküdt ellenem. Reggel arra ébredtem, hogy anyám valami szeméttelnítésí ügyben ordibál a telefonba. Szegény ott a másik oldalon, most nem irigylem. Rápillantok az órámra, ami kereken fél kilencet mutat. Jézusom, hogy képes anya hajnalok hajnalán ordítozni, ráadásul szombaton? Megrázom a fejem és kikászálódok a pihe-puha ágyamból, ahol nemrég még Caroline-ról álmodtam. Bekászálódok a fürdőszobába, ahol a zuhany sokat segít a közérzetemen, de ma még ez sem elég, mert már lelkileg az esti átváltozásra készülök. A konyhából már érzem a reggeli omlett illatát. Az a baj, hogy anya sosem tudja etalálni azt az adagot, amivel én jóllakom, ezért a grillben mindig ennem kell valamit. Szegény, még azt sem tudja, hogy egy szörnyeteggel él egy fedél alatt. Sóhajtva lerobogok a lépcsőn, egészen a konyháig. Ott adok anya fejér egy puszit és síri csendben reggelizni kezdek. Ezeken a napokon mindig kevesebbt beszélek, mert agyilag már az estére koncentrálok.
Miután bekaptam minden kaját egy " szia anya " kíséretében elindultam az erdőben található menedékbarlangom felé. Le kell ellenőriznem, hogy elég erősek-e még a láncok. Ez a hely lassan a második otthonommá növi ki magát. Bent sötét van és a levegő is párás, de ezt már megszoktam. Először fura volt, főleg akkor, amikor leláncoztam magam, de mára már teljesen jól érzem magam itt is, már amennyire jól érezhetem magam ebben a helyzetben. A láncokkal minden rendbn van. tehát tökéletesek és csak arra várnak, hogy foglyuk legyek. Sóhajtva megyek ki a napfényre és pötyögök egy SMS-t Caroline-nak, a baráti társaságomból ő az, aki még vámpír létére is aggódik értem, és legszívesebben minden átváltozásomnál ott lenne, de én ezt nem engedem meg neki. Nem kockáztathatom az életét, mert szőrnyként bizony nem igazán tudom miket csinálok és nem tudom kontrollálni az indulataimat.

Drága Caroline! Ma nem tudunk találkozni, mert ismét bundába bújok, de holnap bepótoljuk oké? Elmegyünk a Grillbe és elverlek egy billiárd meccsen. Vigyázz nagyon magadra.
Ölel: Tyler
Elküldöm az üzenetet és visszasétálok a "szobámba ", leülök egy kőre és bámulok ki a fejemből. Bár lenne valami mód arra, hogy visszafordítsam a bennem elindult folyamatot, nem akarom így ezt az életet. Lassan eluralkodik rajtam a fájdalom, ideje cselekedni. Villámgyorsan ledobálom magamró a ruháimat, és kiláncolom magam. A lábaimmal kezdem, majd amikor végeztem vele a kezeimre is láncot verek. Eközben a fájdalom egyre jobban eluralkodik rajtam és érzem, ahogy lassan átalakulok valami mássá. Az elmém lassan bezáródik, a gondolataim elvesznek és a fájdalamtól felordítok.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood
Hibrid

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Témanyitás  Caroline Forbes Kedd Nov. 15, 2011 2:23 am

Hello Tyler!
Júúj szerelmes vagyok! Embarassed Előtörténeted nagyon tetszett. Elfogadva!
Mehetsz is játszani! Smile
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vámpír

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.