Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Nappali S_d6720f90 Elena
 
Nappali S_fbbc3caf Caroline
 Nappali S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Nappali I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Nappali I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Nappali I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Nappali I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nappali I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Nappali I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Nappali I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Nappali I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Nappali I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Nappali

2 posters

Go down

Nappali Empty Nappali

Témanyitás  Caroline Forbes Szer. Nov. 16, 2011 7:40 am

Nappali P1020492
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vámpír

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Nappali Empty Re: Nappali

Témanyitás  Caroline Forbes Szer. Nov. 16, 2011 9:30 am

Nappali Tyler-caroline-3x06-tyler-and-caroline-26235259-500-220

Tyler



Legjobb reggel minnél előbb lehajtani egy vadászatot. Akkor nem kell egész nap éheznem, és jól érzem magam. Szóval ma sem sokkal másképp történt mint általában az ilyen napjaimon. Reggel ébredés, és jöhet a reggeli. Persze a legjobb hely a vadászatra az erdő. Bár van mikor csak a kórházból szerzek magamnak, és valljuk be azt sokkal jobban szeretem. De nincs minden nap Karácsony! Szóval ma is be kell éljem pár mókussal. Még szerencse, hogy Stefan megtanított így élni mielőtt még teljesen megváltozott. Én mindig is jobban szerettem, még mikor ember voltam akkor is. Damon már ott el vágta magát nálam, mikor átváltoztam és meg akart ölni. Már nem azért, de ilyen esetben segítenie kellett volna és nem pedig megölni. Najó...persze ez nem most volt már, de mégis megmaradt bennem. A kihazsnálásáról meg ne is beszéljünk...bár azért már megbocsájtottam neki. Na de mindegy ez most...nem akarok róluk gondolkozni, vagy álmodozni vagy tudjam is én.
A lényeg, hogy végre nem vagyok éhes. Már két napja nem jutottam vérhez, csak emberi ételekhez. Az pedig semmire sem elég. Szóval most nyugodtan pihenhetek egyet. Úgysincs jobb dolgom. Nincs kedvem sehová sem menni, pedig ha jobban belegondolok elmehetnék a Grillbe. De most inkább csak itthon lennék...na meg mondjuk örülnék ha nem egyedül hanem Tylerrel. Vele már szintén két napja nem találkoztam. Alig bírom ki, hiszen azelőtt minden nap együtt voltunk. Most pedig a hülye hibrides ügye miatt nem tud velem lenni eleget. Kezd nagyon elegem lenni Klausból meg a bandájából. Nem tudom még mindig felfogni, hogy miért pont Tyler kellett neki? Egyetlen jó dolog van talán az egészben mégpedig, hogy együtt lehetünk akár egy életen át és ő sem fog megöregedni vagy meghalni. Hacsak nem öli meg valaki...de az velem is ugyanúgy megtörténhet.
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vámpír

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Nappali Empty Re: Nappali

Témanyitás  Tyler Lockwood Szer. Nov. 23, 2011 6:47 am

Nappali 9 Nappali 9 Nappali 9
Caroline *_*

Amióta Klaust szolgálom mindig ad nekem elvégezendő feladatokat, alig van néhány órám pihenni. Az elmúlt három napban például küldetésem volt. Három különböző városkában jártam, és mindegyikben leellenőriztem a vérfarkas állományt. Többé kevésbé szerencsével jártam. Az első városban találtam 3 farkast, közülük az egyik hajlandó hibriddé válni, vállalja a halhatatlanságot. A másik kettő majd erőszakkal lesz az, amit mi akarunk. A következő városban egyetlen vérfarkast sem találtam, ami azt jelenti, hogy az a hely misztikus lények nélküli hely. Az utolsó helyszínen él ugyan 1-2 farkas, de sajnos egyikkel sem sikerült tárgyalnom. Nagyon elfoglaltak lehetnek.
Körülbelül 2 órája tértem vissza Mystic Fallsba, és eddig csak arra volt időm, hogy bekapjak egy kis ebédet, amit most egy barna nő helyettesített. A maradványait elrejtettem az erdőben, majd a Forbes rezidencia felé veszem az irányt. Annyira hiányzik már nekem Caroline. Ennek a hibridségnek az egyetlen hátulütője az az, hogy Caro más szemmel néz rám. Tudom hogy még mindig szeret, de nem tudja elfogadni, hogy mostmár Klaus csapatába tartozom. Nem is változik semmi. Még mindig ugyanúgy szeretem, csak annyi különbséggel, hogy örök életünkre együtt ehetünk, és mostmár nem a Salvatore fivérek oldalán harcolnék, hanem ellenük. Természetesen ettől függetlenül életem szerelmét sosem lennék képes bántani. Most itt az ideje, hogy mindent letisztázzunk, meg kell tudnia, hogy szeretem, és nem akarom elveszíteni. Ő az enyém.

Miközben ilyen gondolatok járnak a fejemben észrevétlenül meggyorsítom a lépteimet. Minél közelebb érek a házhoz, annál erősebben érzem szerelmem illatát és ez sietésre sarkall. Végre látnom kell, meg kell ölelnem, szeretnem kell. Amikor megpillantom a házat fura émelygés és öröm fog el. Már csak néhány lépés és a karjaimban tarthatom. Szinte hallom ahogy odabent motoszkál és látom magam előtt angyali arcát. Ujjamat a csengőre tapasztom és izgatottan várom, hogy kinyíljon az ajtó.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood
Hibrid

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

Nappali Empty Re: Nappali

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.