Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
~Udvar és Garázs~ S_d6720f90 Elena
 
~Udvar és Garázs~ S_fbbc3caf Caroline
 ~Udvar és Garázs~ S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
~Udvar és Garázs~ I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


~Udvar és Garázs~

2 posters

Go down

~Udvar és Garázs~ Empty ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Szer. Nov. 16, 2011 11:21 am

~Udvar és Garázs~ Backyard_Designs_1
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Szer. Nov. 16, 2011 11:30 am

...to Greg...

Utálom, hogy ilyen nagy az udvarom és, hogy sokat kell vele foglalkozni, ha azt akarom, hogy szép legyen. Na eddig nem ám én túrtam a földet, vagy nyírtam füvet vagy medencét pucoltam. Istenem... dehogy! Volt nekem egy saját bejárású kertészem, bár csoda, hogy még mozogni bírt. Úgy 50-60 körüli lehetett. Nem kérdeztem tőle soha, de a kinézete alapján annyinak saccolom. Szóval jól végezte a munkáját, rendben tartotta a kertet, de most el kellett utaznia a rokonaihoz, talán végleg, mert az unokája nagyon beteg.
Na jó, ez szép meg minden... de mi lesz velem?
Szóval új kertész után kellett néznem, és találtam is a minap a városban egy hirdetést, miszerint a pasas bármilyen ház körüli munkát elvállal. Fel is hívtam, beszéltem is vele és megegyeztünk, hogy átjön, megnézi mi a helyzet, elintézi, amit kell, aztán majd kiderül, hogy marad-e állandóra. Alig vártam, hogy megérkezzen, mert csodás idő volt, de a megnövekedett fű, a gondozatlan sövény és a piszkos medence valahogy nem tetszett, pedig szívesen ücsörögtem volna odakint az udvaron, így azonban nem maradt más, mint, hogy a nappaliban ültem és olvastam. Unalmas volt, de ilyen is kell néha.
Nem is igazán figyeltem a könyvre, végig azt hallgattam, mikor csengetnek, vagy dudálnak vagy akármi, végül nem bírtam tovább, kiültem könyvestől az erkélyre, amiről pont a kapura látok.
Így ücsörögtem jó ideig, mire végül megjelent egy terepjáró. Biztos megint egy 50-es pasas lesz, nagy sörhassal, szakállal és rothadó fogakkal. Alig várom...
Aztán nagy meglepetésemre egy fiatalabb férfi szállt ki a kocsiból, de odafentről nem jól láttam, hogy is fest a tag. Azonnal bementem, letrappoltam a lépcsőn és kimentem a kapuba üdvözölni.
-Heló. Csak nem a "mindeneshez" van szerencsém?- kérdeztem vigyorogva, közben ektakartam a szemem, mert beletűzött nap és, csak ekkor láttam meg, milyen jó képű is a férfi....
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Greg Fraiser Csüt. Nov. 17, 2011 2:26 am

Amióta a városban van, már volt ideje alaposan szemügyre vennie néhány helyet, köztük a Grillt. Néha bemegy, megiszik egy sört, de közben fülel, figyel, mert szeretne Tyler nyomára bukkanni, beszélni akar vele, és azt is ki akarja nyomozni, hogy kik állhatnak Mason halálának hátterében. Egyelőre azonban, még nem jutott sok érdekes információ birtokába, ezért éli mindennapjait, dolgozik, ahol csak tud, hogy legyen pénze. Épp egy napja kapott is egy hívást, egy nő hívta őt és állást ajánlott neki. Greg azonnal kapott az ajánlatán, nem utasított vissza egy ilyen lehetőséget. Ma, miután felébredt, és elfogyasztotta bőséges reggelijét, ami tojásos rántottából állt, összepakolta a szerszámait, amikre esetleg szüksége lehet, ezeket bedobta a furgon hátuljába, majd ő maga is bepattant a kocsiba, és elindult a megadott címre. Ütött-kopott járgányával leparkolt, majd miután leállította a motort, kiszállt a kocsiból. Farmert, szürke pólót és baseballsapkát viselt, hátsó zsebébe egy pár kesztyű volt betűzve. Automatikusan először a járgány hátuljához sétált, ahonnét kikapta a szerszámos ládáját, majd csak azt követően fordult meg, és akkor hallotta meg a hangját.
- Helló, de, én lennék az, tegnap beszéltünk telefonon. - Mosolygott kedvesen, majd ahogy közelebb lépdelt, lekapta a sapkáját és alaposan szemügyre vette a nőt. ~fütty~
- Greg Fraiser, szolgálatára. - Mosolyogva nyújtotta kezét a nő felé, majd körbepillantott és szemügyre vette a házat.
- Mit kellene pontosan csinálnom? Kertészkedés, szerelés, használatlan csövek megtisztítása?- Ajkaira mosoly húzódott, érdeklődve figyelte a nőt.
Greg Fraiser
Greg Fraiser
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 13.

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Csüt. Nov. 17, 2011 4:26 am

Ahogy megláttam közelebbről a pasit huncut fény csillant a szememben. Kellemes csalódás volt, hogy nem egy 60 éves ráncos, hájas pasas volt, hanem egy 30-as éveiben járó, izmos és jó képű pasi. Azt hiszem, a kertészkedése minden percét élvezni fogom.
-Igen, igen. Tegnap.- vigyorogtam, majd kezet fogtam a férfival és végig pillantottam rajta. Már azt vártam, vajon mikor lép ki valami h*lye a fák közül azzal, hogy "Ez itt a kész átverés", de nem történt ilyesmi.
-Amelia Raven, de szólíts, csak Liának.- vigyorogtam rá, majd vártam, míg kicsit körbe néz, végül elindultam befelé.
Úgy terveztem, hogy kertészkedni veszem fel, és mindenképp le kell vele dumálnom, hogy ebbe bele tartozik a medence pucolás is. Kész élvezet lehet nézni, amint félmeztelenül mászkál a medencénél... ki nem hagynám.
-Nos, kertészkedésről lenne szó, amihez a medence is hozzá tartozik persze -pillantottam hátra vigyorogva, közben a hátsó udvar felé sétáltam- de ezen kívül bármi elő fordulhat még, amit meg kellene javítani. Ha megelégszek a munkáddal és neked is megfelel, talán állandóra is felvennélek.- mondtam, majd megálltam a medence mellett és vártam, vajon mit fog reagálni. Közben úgy gondoltam, talán ismerkedhetnék is a taggal, hogy megtudjak róla valamit.
-Új vagy a városban, igaz?- pillantottam rá érdeklődve.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Greg Fraiser Csüt. Nov. 17, 2011 9:14 am

- Engem pedig szólíts csak Gregnek - Mosolygott a nőre, miután kezet rázott vele, majd ő is alaposan szemügyre vette a házigazdát, kezén nem látott gyűrűt, ebből arra következtetett, hogy a nő nincs férjnél.
- Oké Lia, szóval, mi is lesz a feladatom?- Érdeklődött, majd végig hallgatta a nőt, közben bólogatott, a felsorolt munkák nem okoztak gondot számára.
- Rendben van, megbeszéltük. Akkor majd meglátjuk, alkalmazol-e még, bár remélem, hogy a munkám elnyeri a tetszésed. - Mosolygott a nőre, közben a szerszámos ládáját letette a földre, mert arra most úgy sem lesz szüksége,majd ismét felegyenesedett.
- Igen, mondhatjuk, pár hete érkeztem. - Mondta szűkszavúan, mosolyogva.
- És te? Már régóta laksz itt a városban? Egyedül élsz?- Érdeklődött, miközben a furgonjához sétált, és kivette a medence tisztító eszközöket.
- Szóval akkor ez a medence lenne az?- Indult meg a koszos medence felé, és megállt mellette.
- Nem nagyon koszos, megcsinálom, és délután már fürödhetsz is benne. - Mosolygott a nőre, majd ha annak más kérdése nem volt, akkor Greg neki állt dolgozni.
Greg Fraiser
Greg Fraiser
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 13.

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Csüt. Nov. 17, 2011 10:12 am

Greg szimpatikus fickónak tűnt minden szemszögből, így már most azon töprengtem, hogy mégis csak fel kellene vennem állandóra. Azt még persze megnézem, milyen munkát végez, de ebből a pasiból csak jót tudtam kinézni.
Miután közöltem vele, mit is kell majd csinálnia, elő vette a szerszámát (XD) és a medencéhez battyogtunk. Közben azért válaszolt a kérdésemre, ami nem volt meglepő számomra, mert, ha ide valósi lenne, már biztos kinéztem volna magamnak. Mondjuk én se vagyok itt olyan régóta...
-Két vagy három hónapja érkeztem, szóval... még én is újnak számítok.- mosolyogtam rá bájosan és nem bírtam nem végig mérni újra és újra. Persze mindezt csak szolidan, hogy ő ne nagyon vegye észre... még a végén azt hinné, hogy nyert ügye van nálam.
-Alig várom, hogy felkaphassam a bikinim és lubickolhassak a vízben. Csodás ídő van. Vétek lenne nem kihasználni.- vigyorogtam, majd, míg ő munkához látott, kényelmesen elhelyezkedtem a napozó ágyon.
-Nem gond, ha nézem, ahogy dolgozol?- kérdeztem kacér vigyorral az arcomon és alig vártam a műsort.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Greg Fraiser Csüt. Nov. 17, 2011 10:44 am

- Áh, azért mégis csak több idő. Én még nem igen ismerem a várost, se a környéket. - Ezzel igazából arra akart utalni, hogy körbevezethetné őt, ha már több ismeretséggel rendelkezik, de nem akart szemtelennek tűnni, ezért nem mondta ki. A medence mellett megállt, alaposan szemügyre vette annak algás oldalát, ráadásul bogaraktól hemzsegett a víz, amire még a száját is elhúzta. ~Nehezebb meló lesz, mint gondoltam. ~ Jegyezte meg egy tarkó vakarás közben, így észre sem vette, hogy a nő hátulról őt fixírozza. Ismét felé fordult , és elmosolyodott a szavaira. ~én is alig várom, hogy itt flangálj bikiniben~ Ez csupán a gondolata volt, ilyet mégsem mondhatott.
- Akkor igyekszem a tisztítással. - Rákacsintott a nőre, majd már hozzá akart kezdeni a feladathoz, mikor egy érdekes kérdést kapott.
- Engem nem zavar, egyébként is a te házad, ott vagy és azt csinálsz, amit szeretnél.- Mosolygott a nőre, majd kezébe vette a hosszú nyelű bogárfogót, és először azzal kezdte végig járni a medence szélét. Azonban nem csak a széléről szedte össze a bogarakat, hanem a közepéről is. Egyébként maga a víz nem volt annyira koszos, viszont ő hozott magával olyan eszközt, amivel meg lehet tisztítani a vizet. Ahogy végzett a bogarak leszűrésével, ami bő fél óráig tartott, lerakta az eszközt, majd elsétált a kocsijához, kiszedte a szűrőberendezést, és visszasétált a medencéhez. Már csak egy problémája volt, a berendezést csak a vízben tudná beszerelni, ő azonban nem ilyen feladathoz öltözött.
- Öhm...- A nyugágyon pihenő nő felé fordult, de aztán úgy döntötte, nem fogja megzavarni hülyeségekkel, na meg, fürdőnadrágot mégsem kérhet kölcsön, egyébként is , valószínűleg csak bikinit kapna, az meg rá nem lenne jó. Inkább csak küldött felé egy halvány mosolyt , majd visszaforult a víz felé. ~ Na jó, a gatyám tuti vizes lesz...~ Sóhajtott egyet, majd a pólóját lekapta, meg a cipőjét is, aztán bemászott a vízbe, és megkereste a kompresszort , ami majd fújhatná a tisztítót a medencébe, és forgatná a vizet. Meg is találta, csak eszébe jutott, hogy a szűrőberendezést a medence partján felejtette.
- Elnézést, Lia...ide nyújtanád nekem a szűrőt? -
Greg Fraiser
Greg Fraiser
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 13.

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Csüt. Nov. 17, 2011 11:03 am

Mivel kedvesen elmondta, hogy ő még nem igazán ismeretes a városban, nem láttam más módját annak, hogy kiküszöböljük ezt a csorbát, mint, hogy felajánljam, hogy körbe vezetem. Egy ilyen pasival mindenképp szórakoztató lehet flangálni a városban, így ez mindenképp szórakoztató lenne.
-Ha gondolod, majd valamikor elmehetünk együtt és megmutatok pár dolgot. Volt már alkalmam körbe nézni és szívesen lennék az idegen vezetőd, ha neked megfelelek erre a célra.- mondtam neki mosolyogva, majd kuncogni kezdtem, mikor biztosított arról, hogy igyekezni fog a medence pucolással. A kis édes...
-Azt meghálálnám.- vigyorogtam rá, közben beharaptam alsó ajkam, majd elő kaptam egy magazint és azt nézegettem, míg ő a mdencénél varázsolt, hiszen azt mondta nem zavarja, ha én is ott vagyok, azonban hamarosan megszomjaztam, így bementem a házba. Gondoltam a kis kertész fiúnak is viszek valami hűsítőt, így kivettem egy doboz sört a hűtőből, magamnak pedig készítettem Martinit.
Ekkor jutott eszembe egy apróság. Gondoltam felkapom a bikinim a nyári rucim alá, így akár bármikor neki is állhatok napozni. Persze... ezzel azt is el akartam érni, hogy a pasi le se tudja venni a szemét rólam.
Mikor végeztem kivonultam és letettem a sört a kis asztalkára.
-Ha megszomjaznál, van itt neked egy sör. Remélem jó de, ha mégse, akkor keresünk valami mást.- szóltam oda, miközben a bogarakat szedegette, majd kényelmesen elhelyezkedtem a napozóágyon.
Hamarosan végzett a bogarakkal és valamin nagyon gondolkozhatott, mert ott állt egy ideig a medence szélén. Azt hittem épp azon agyal, mi is a következő lépés, de nem... lekapta a pólóját, majd a cipőjét is és bemászott a vízbe, én pedig nyálcsorgatva figyeltem eme mutatványt. Nem mondom, piszok jól mutatott a vizes felsőteste a medencémben és legszívesebben azon a szent helyen neki estem volna, de inkább, csak néztem a műsort.
Bámulatomból az ébresztett fel, amikor megkért, vigyem oda neki a szűrőt.
-Persze.- mondtam kacéran, majd lassan feltápászkodtam a napozóágyról, a medencéhez battyogtam és oda nyújtottam neki, persze próbáltam nem bele esni a vízbe. Mindeközben alig bírtam levenni a szemem a felsőtestéről és a gondolatom már azzal a képpel játszadozott, amint épp karmolászom egy kellemes tevékenység közepette.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Greg Fraiser Csüt. Nov. 17, 2011 11:15 am

- Komolyan? Ez jól hangzik, köszi. - Mosolygott a nőre, igazán szimpatikusnak tartotta, bár , eddig nem panaszkodhat, sehol sem volt gondja a házigazdákkal, mindenütt kedvesen fogadták, főleg Mrs Gillis, ő még sütit is sütött neki.Ezt követően látott neki a medence pucolásának, és legnagyobb meglepetésére, alig fél órán belül már Lia is megkínálta őt, sörrel.
- Oh, köszi, de csak..- Mosolyogva fordult, aztán észrevette a nőt bikiniben, egy pillanatra végig mérte, nagyon tetszett neki, amit látott, nem számított arra, hogy majd egy ilyen nőnek kell dolgoznia. ~ wáow~
-...szóval majd csak munka után. - Mosolyodott el, nem jött zavarba, vagy talán csak egy kicsit, de hát, ez történik, ha valakinek megtetszik valaki, nem? Szóval Greg folytatta a munkáját, majd végül a vízben kötött ki, félruhástól, és akkor már a nő segítségére is szükség volt. Greg lelkesen pislogott ki a medencéből, örült annak, hogy a nő segít neki.
- Köszi. - Vigyorgott vissza a nőre, mikor elvette tőle a szűrőt, majd átlubickolt a medence másik oldalára, beszerelte az új berendezést, aztán visszalubickolt, és a korlátba kapaszkodva kihúzta magát a vízből. A farmer persze megszívta magát, csak úgy csöpögött belőle a víz, de sikerült kimásznia, és ez volt a lényeg, meg is állt a nő előtt, majd rápillantott mosolyogva.
- A medence kész is, elindítottam a berendezést, fél óra alatt átpörgeti a vizet, és tiszta lesz. - Mosolygott tovább, majd megjegyezte.
- Elnézést, de...nem így terveztem. - Nézett végig magán, a nadrág teljesen rátapadt.
- Általában van nálam fürdőgatya, és az ilyen feladatokat úgy csinálom, de most..nem volt , csak boxer...khm, na érted, szóval..- Hát igen, ahogy magyarázott, bele is zavarodott, a végén már csak egy vigyor ült ki az ajkaira.
- Ühm.. mit is kell még csinálnom?- Tekintete egy pillanatra a nő kebleire siklott, majd gyorsan visszapillantott rá, nehogy feltűnő legyen.
- Elnézést..nem kérhetnék egy...törölközőt, vagy valamit? -
Greg Fraiser
Greg Fraiser
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 13.

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Amelia Raven Csüt. Nov. 17, 2011 11:31 am

Úgy láttam Gregnek igazán tetszett az ötlet, ami azt sugallta, hogy nem lenne ellenére, ha velem tölthetne egy kis időt. Nos, ki ne szeretné ezt, de komolyan. Ami azt illeti, egyre jobban érdekelt a férfi. Külsőre nagyon is tetszett neki, majd mikor Greg közölte, hogy csak munka után kívánja meginni a sört rájöttem, hogy még komoly is. Mármint a munkában mindenképp.
Az is feltűnt, hogy megbámult, ahogy megjelentem bikiniben és ettől ravasz fény csillant a szememben.
-Ha meló után jobban esik, csak nyugodtan.- válaszoltam, közben egyik lábam feljebb húztam, hogy kényelmesebb legyen... na meg persze, a látvány is jobb lehetett így.
Szóval én napozgattam ő pedig a medencében mászkált, majd miután oda adtam neki a szűrőt pár perc után kimászott a vízből. Nem bírtam nem megbámulni, miközben felhúzta magát. Ahogy megfeszültek az izmai és lecsurgott a víz a testéről... szóval csodás látvány volt én pedig ott álltam és kacér vigyorral az arcomon figyeltem a mozdulatsort.
-Értem.- mosolyogtam vissza rá, mikor elmagyarázta, mennyi idő is kell a szűrőnek, majd én is végig mértem, mikor elnézést kért, amiért ott állt előttem vizes farmerban.
-Semmi baj, de igazán haza rohanhattál volna fürdőnadrágért, nem szedtem volna le a fejed.- mosolyogtam rá bájosan, majd észre vettem egy apró falevelet, ami a mellkasára volt tapadva. Lassan oda nyúltam érte és óvatosan leszedtem róla, közben végig a tekintetét fürkésztem.
-Egy... falevél.- mosolyogtam rá kacéran, miközben felmutattam mit is találtam, majd kuncogni kezdtem, hiszen míg én a falevélre vadásztam, ő elmondta, hogy is szokott felkészülni a medencés esetekre.
-Semmi gond... nekem így is megfelelt.- vigyorogtam rá, de azért elképzeltem, mennyire szép látvány lett volna egy fürdőnadrágban.
-Füvet kellene nyírni, de előbb hozok egy törölközőt. A sört nyugodtan megihatod ám, nem tesztelni akartalak és azt hiszem, egy sör után még lehet füvet nyírni, nem?- kérdeztem még mindig mosolyogva, majd elindultam befelé, persze oda figyeltem arra, hogy a sétát szexisen vigyem véghez.
Miután elő halásztam odabentről egy törölközőt ismét kimentem és át adtam neki.
-Tessék. Öhm... talán szerezhetnék neked száraz ruhát. A szomszéd pasi ilyesmi méretekkel büszkélkedhet, mint te. Megkérdezhetem, akad-e egy felesleges nadrágja. Mit szólsz?- pillantottam rá kíváncsian és vártam, vajon bele megy-e a dologba.
-Persze, nekem mindegy, de gondolom nem lenne jó, ha a vizes nadrágod poros és füves lenne.- vontam vállat, közben még mindig ott álltam előtte és nem egyszer dícsértem meg gondolatban, hogy ilyen magas.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

~Udvar és Garázs~ Empty Re: ~Udvar és Garázs~

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.