Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Glória bárja S_d6720f90 Elena
 
Glória bárja S_fbbc3caf Caroline
 Glória bárja S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Glória bárja I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Glória bárja I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Glória bárja I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Glória bárja I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Glória bárja I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Glória bárja I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Glória bárja I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Glória bárja I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Glória bárja I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Glória bárja

3 posters

Go down

Glória bárja Empty Glória bárja

Témanyitás  Dirty Diary Csüt. Nov. 10, 2011 1:07 pm

...
Dirty Diary
Dirty Diary
Admin

Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 08.

https://ourdiaries.forumsr.com

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Pént. Nov. 11, 2011 5:22 am

Katherine vs. Amelia

Immár két nyamvadt hónapja éldegélek ebben a Mystic Falls nevezetű porfészekben, ami be kell valljam, egész barátságos. Ez tetszene, ha nem utálnám a barátságos dolgokat. Mindenki mosolyogva int a másiknak, mindenki ismer mindenkit, mindenki beszélget mindenkivel és mindenki próbál barátkozni az új szomszéddal, azaz velem.
Nap két-három süteményt kapok, amik jó társaságok magányos estéimen, de egyébként nem igazán jegyzem meg, ki hozta épp a csokisat, ki a túrósat. Kedves gesztus, de azt hiszem addig örülhetnek, amíg nem találkoznak velem egy éjjel a sötét úton.
Hazaértem az első tárgyalásomról, ami egész jól sikerült, főleg, mert meg tudok idézni bárkit ugye. Könnyű rávennem a bűnöst, hogy vallja be, mit tett, bár ezt csak akkor teszem, ha az én érdekem szolgálja. Egyébként nagyon nem izgat, ki, kit ölt meg, kit lőtt agyon és hasonlók. A lényeg a szép kis fizetés, amit kapok. Otthon első dolgom az volt, hogy kevertem magamnak egy Martinit, majd leültem a nappaliban és bámultam ki a fejemből. Külső szemmel úgy nézhetett ki, mintha nagyon unatkoznék és nem tudnék mihez kezdeni, de valójában már az estémet terveztem.
Nem akarok ebben a porfészekben éjszakázni, így amint megittam a Martinit, átöltöztem megfelelően szexi ruhába, felkaptam a táskám, bepattantam a kocsimba és elindultam Chicago felé. Magam sem értem, miért oda, de jó ötletnek tűnt. Anno hallottam egy helyről, amit egy boszorkány vezet. Kíváncsivá tett a dolog, így azt néztem ki úticélnak.
Amint megérkeztem Chicagoba, azonnal jobb lett a kedvem. Az a rengeteg ember, a sikátorok és a rengeteg pasi... nehéz lett volna nem örülni neki, és csak növelte jó kedvem, hogy nem kellett sokat mászkálnom, mire megtaláltam Gloria bárját. Elmosolyodtam a tábla láttán, majd kiszálltam a kocsimból és elindultam befelé.
Ami fogadott, az ismét jó kedvre derített, mert rengetegen voltak odabent, csodás volt a hangulat és a hely is. A 20-as éveket idézte számomra, amit imádtam, így önelégült mosollyal sétáltam a pulthoz, ahol egy idősebb néger nő törölgette a poharakat.
-Üdv. Egy Martinit kérnék citrommal. -mondtam a nőnek, mire homlok ráncolva nézett rám.
-Nocsak, a vér helyett elég kielégítő?- kérdezte, mire önelégült mosoly jelent meg bájos arcomon. Szóval ő a boszorkány. Bár nem gondoltam volna, hogy ő szolgál ki, ha már ő a tulaj, de sebaj.
-Egy időre elég lesz.- kacsintottam rá, mire kitöltötte a Martinit, én pedig mosolyogva ültem tovább. Ekkor tűnt fel egy barna nőcske a teremben, aki igencsak kellette magát, ezt pedig utálom. Aki ezt megteheti, egyedül én vagyok és senki más, főleg nem egy másod osztályú barnácska.
Egy ideig figyeltem a nőt, majd elindultam felé a Martinival a kezemben, megálltam mögötte és mosolyogva szólaltam meg.
-Nocsak, ide a csőcseléket is beengedik?- vigyorogtam gúnyosan, közben a Martiniba kortyoltam. Ekkor éreztem meg, hogy a nő vámpír... ettől még jobban elborult az agyam. Az kell még nekem, hogy a legjobb falatokat lenyúlja előlem.


//Szólj, ha valami nem oké Wink //
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Pént. Nov. 11, 2011 5:57 am

Irány vissza Chicago! Fogalmam sincs, hogy Mikael miért gondolja azt Klausról, hogy visszatérhetett oda, hiszen a hibridke egyáltalán nem zakkant, de mindegy. Mondjuk lehet, az még érdekesebb kérdés, hogy én egyáltalán mi a fenéért hallgatok bárkire is, legyen az akár egy ősi vámpírvadász vámpír, vagy bárki más. De már egyértelművé vált, hogy ha le akarjuk győzni Klaust, Mikael az egyetlen esélyünk. Ő ismerheti a gyengéit, és van olyan erős, hogy szembeszállhasson vele. Ezért muszáj elnéznem neki, hogy majdnem megölt, és a kérésére Klaus nyomába indulok, legalábbis megpróbálom kideríteni, hogy merre menekülhetett a nevelőapucija neve hallatán. Elég kicsi az esélye annak, hogy visszatért volna a szeles városba, de ezt a lehetőséget is ki kell aknázni. Mivel korábban én jártam a fiúk nyomában itt, ezért most is én lettem megbízva felkutatni a korábbi helyszíneket. Ha valahol el szeretném kezdeni a kutatást, az egyértelműen Glória bárja. Bár már nem ő vezeti, természetesen, hiszen néhány nappal ezelőtt magam végeztem vele, amikor Stefant épp készült halálra kínozni. Igazából sosem bírtam túlzottan a vén szipirtyót. Nem mintha általában lepacsiznék a hozzá hasonló banyákkal. Na de volt már arra is néhány példa, hogy jól kijöttem egy-egy boszival. Hát Glória nem tartozott közéjük. Ahogy hallom, most az unokahúga vette át a helyét a bárban. Na ez sem egy tipikus szépség. De a lényeg, hogy senki nem tudhatja, miattam borult itt gyászba a helyiség, ezért lazán, ártatlan képpel besétálhatok, mintha először járnék itt. Szerintem úgy sejtik, Klaus végzett a banyával, amiért az kikezdett a kis ripperjével. Szóval hátha megpróbáltak utánajárni, hol is van a hibrid. Már csak be kéne itt fűzni egy-két vámpírsrácot... vagy nem vámpírt... mindegy. A lényeg, hogy valaki beszéljen végre.
Épp nagyban illegetem magam a pultnál két pasi között, amikor egy vörös vámpír ribi odapofátlankodik.
- Hát nagyon úgy néz ki, hogy igen - mérem végig fintorogva, csípőre tett kézzel, mintha a csőcselék jelzőt saját magára mondta volna.
- Esetleg segíthetek valamiben? - kérdezem meg, de a hangomból egyértelműen kiveheti, hogy a kisujjamat sem mozdítanám érte, csak le akarom rázni. Épp küldetésen vagyok. A hátam közepére sem hiányzik egy ilyen liba most.
- Egyébként ha nem tetszik a hely... tudod... kívül tágasabb - bökök az ajtó felé, majd tüntetőleg hátat fordítok, és ismét a srácok felé fordulok.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Szomb. Nov. 12, 2011 8:30 am

Nos, nehéz bevallanom, de abból, ahogy reagált a nő, magamra ismertem. Bejött a stílusa, mert nem bírom a puhány vámpírokat. Senkit sem bírok, aki puhány és ő nem annak tűnt. Tetszett, ahogy lereagálta a dolgot, de ettől még nem lett a szívem csücske... már, ha van szívem.
Arra, mit visszavágott csak elmosolyodtam, majd újra rá pillantottam, mikor megkérdezte segíthet-e valamiben. Nos, ha elpárologna, vagy csak simán meghalna itt a helyszínen, lényegesen változna a hangulatom még pedig jó irányba, de ezt inkább nem kötöttem az orrára.
-Óh, mondjuk azzal, hogy eltűnsz innen.- mosolyogtam bájosan, közben szemrevételeztem a két férfit, akik a perszóna környékén ücsörögtek. Egész jó falatok voltak, bár azt hiszem, találnék itt jobbat is, de na... a büszkeségem nem engedte, hogy csak úgy eltűnjek onnan.
-Nekem nagyon tetszik a hely, csak van itt egy aprócska bibi, ami zavarja a kilátást. -utaltam a nőre, majd ismét elmosolyodtam.
-Reméltem, hogy ma este zavartalanul válogathatok. -mondtam továbbra is mosolyogva, mintha egy tök hétköznapi dologról beszélnék. Ebből ugye a két pasi semmit se érthet, egyedül én és ő tudjuk, mire is gondoltam ezzel. Utálom, mikor más is ott vadászik, ahol én, mert valamiért mindig az kell nekem, ami épp a másiknak is.
Valahogy ma este nem lett volna kedvem órákig vitázni, avagy összekapni senkivel sem, így reméltem, hogy magától lelép, vagy megegyezünk valahogy.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Nov. 12, 2011 11:25 am

Nagyon valószínű, hogy szintén vámpír a kis lotyó. A mozdulatai, a stílusa, az elejtett szavai. Mind erre utalnak. És szerintem ő is tudja rólam, hogy mi vagyok. Ami különös, mert soha nem szoktam feltűnősködni. Az elmúlt ötszáz évben, amíg Klaus elől menekültem, megtanultam, hogyan maradhatok aránylag láthatatlan, még "játék" közben is. De most valószínűleg jobban figyeltem arra, hogy valami hírmorzsát megtudjak Klausról, minthogy a kilétemre vigyáztam volna. Persze az sem kizárt, hogy hallott már rólam a csaj, ha egyszer tényleg vámpír.
- Na ide figyelj! - termek villám gyorsan a csaj előtt. Nem nagyon zavartatom magam, meg igazából nem is annyira fontoltam meg, hogy mit csinálok. Már kezd kihozni a sodromból. De ez egy vámpír- illetve boszorkány bár. Aki ide bejár, vagy fajtánk beli, vagy tud rólunk. Viszont ha egyik sem, akkor majd utólag megbűvölik, hogy ne emlékezzen semmire.
- Már megbocsáss, de én voltam itt előbb! És mint már mondtam... ha valami nem tetszik, nyugodtan elpályázhatsz. De velem ne szórakozz! - hajolok egészen közel, és szinte suttogok, de nem érek hozzá. Nem akarok jelenetet rendezni, nem ezért jöttem, megvan a magam dolga. Csak kedvesen figyelmeztetem, hogy nem jóval akar ujjat húzni. Nem tolerálom, ha valaki beleköp a levesembe.
- Nekem dolgom van ezekkel a srácokkal - persze nem olyan, mint amire ő gondol, csak egy kis információt akarok kiszedni belőlük. De ezt nem kötöm a vörös liba orrára. - Van még itt épp elég szerencsétlen halandó. Menj, és keress magadnak másik játékszert, amíg szépen mondom! - még mindig suttogok, de a hangom épp elég fagyos ahhoz, hogy vegye a lapot. Remélem okos kislány, és tovább áll, mielőtt még jobban kihúzná a gyufát. Ismét a fiúk felé fordulok, a közelebbi karján mosolyogva végigsimítok, de annak arcán bugyuta értetlenség, és némi félelem tükröződik. Ah, muszáj lesz bűvölést alkalmaznom.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Vas. Nov. 13, 2011 12:12 am

Valahogy mindig tetszett, mikor két nagyszájú ember összekap, és kb most is ez volt. Az azonban már kevésbé tetszett, ahogy ez a piszkafa beszélt velem, de ekkor láttam, hogy a pultos, azaz a boszi nagyon nagyon csúnyán néz ránk. Gondolom figyelmeztetni akart, hogy fejezzük be, különben baj lesz, meghalni pedig nincs kedvem. Bár erős vámpír vagyok, azért még egy boszorkánnyal nem akarok kezdeni. Ravaszak tudnak lenni a mocskok, így félő, hogy én húznám a rövidebbet.
-Már megbocsáss, de a fenyegetéshez több kell. Most azonban ne aggódj, ez a két bohóc a tiéd lehet. Nem kívánok összekapni egy boszorkánnyal.- suttogtam a képébe még mindig vigyorogva, mintha olyan kellemes lenne a szituáció.
Sajnos ez van. Lételemem lett a kötöszködés, hiszen olykor rohadt unalmas az emberek közt. Meglátják az eltorzuló arcom és máris hanyatthomlok rohannak... velük még vitatkozni se lehet, nem úgy a vámpírokkal.
-Jó szórakozást.- vigyorogtam rá ismét, majd a boszira néztem, hogy oké, minden rendben, elvonultam a bár túlsó felébe az egyik asztalhoz, leültem és figyeltem. Az a baj, hogy a hely tele volt gyökerekkel. Egyik pasi se mozgatta meg a fantáziámat, sőt... csak rosszabb lett a hangulatom. Istenem. ~Hova lettek a helyes pasik?~
Gondolom a vámpírocska most örült magának, hogy igaza lett, holott nem miatta léptem le. Mégis, ki félne egy 20 kg-os barna, bociszemű nőcitől? Ugyanmár. Viszont a stílusa tetszett, ezt be kell valljam, ami ritka.
Körbe pillantottam többször is, és rájöttem, hogy az emberektől lassan hányingerem lesz. Képmutatók és szánalmasak. Például a férfi, aki egy éjszakát akar, képes körbeudvarolni a nőt, aki tisztában van vele, hogy a pasinak csak egy éjszakára kell. Annyi felesleges időt és energiát pazarolnak el, hiszen, ha nem csinálnák ezt, már rég túl lennének mindenen.
Aztán ott az a boszi... elképesztően oda van magával, mert ő boszorkány... csak egy olyan pillanat lenne, mikor nem figyel és már nem is lenne a feje a nyakán.
Fintorogva ittam tovább és pillantgattam ide-oda.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Nov. 13, 2011 5:53 am

Úgy látszik a csajszi gyorsan tanul a szép szóból. Nagyon helyes! És igazából nem is igazán érdekel, hogy a miattam vonul vissza, hogy kerülje a balhét, vagy a pult mögött álló boszi szemeinek veszélyes villanása tartja vissza attól, hogy további vitákba szálljon velem. A lényeg, hogy tiplizik, mielőtt szó szerint a torkának ugranék, és végre ismét a srácoknak szentelhetem minden figyelmemet. De sajnos ezek ketten még annál is unalmasabbak, amint amilyennek tűnnek. Semmit nem tudnak, semmi hasznukat nem veszem. Illetve... valamire mégis csak jók lesznek. Csak nem itt. Glória kuzinja vagy kije túlságosan figyel, ezért jobb lesz ezt kint elintézni. De előtte van itt még valami, ami érdekelne. Méghozzá, hogy ki is ez a vörös liba, aki itt pattogott nekem az előbb. Szóval a fiúkáknak most egy kicsit várniuk kell.
- Még egy kört! - intek a pultos csajnak, mire mindhárman kapunk egy-egy whiskeyt. A sajátomat kézbe veszem, aztán egyenként megidézem a srácokat.
- Iszogassátok szépen meg az italotokat, fizessetek, aztán sétáljatok ki a szomszédos sikátorba, és várjatok ott rám... - Ha most kimasíroznának, mint két agyatlan robot, az elég feltűnő lenne, én pedig mindennél jobban utálom a feltűnősködést. Kutakodni jöttem ide, nem pedig azért, hogy egy-két hülye lépéssel felhívjam magamra a figyelmet. De ha az italuk elfogyasztása után vonulnak ki, azzal nem lesz semmi gond. Utána pedig én fogyasztom el őket. De előbb beszélnem kell ezzel a kis ribivel.
- Üdv! - lépkedek a vöröshöz, majd leülök vele szemben az asztalhoz. - Az előbb nem volt alkalmam bemutatkozni. Katherine vagyok - teszem le az italom, és dőlök hátra a székemben.
- Mindig ilyen kedves vagy, vagy csak engem tiszteltél meg ezzel a bemutatóval? Esetleg a vacsorát félted ennyire tőlem? - célzok a srácokra, akik még a pultnál ácsorognak.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Hétf. Nov. 14, 2011 12:22 am

Leültem és ravasz mosollyal figyeltem azt a nőcskét, akivel az imént összeszólakoztam. Valamire készülhet, szinte a nyakamat tenném rá. Mindig megérzem, ha valami készülődik, hiszen az látszik az "emberen". Őszintén szólva az érdekelt leginkább, miért az a két pasi érdekli őt pont, mikor még, csak nem is néztek ki valami jól... az ízük se lehet jobb.
Aztán körbe néztem ismét és meg is akadt a tekintetem egy férfin. ~Ez már valami.~
Húzódott kacér vigyorra a szám és továbbra is azt az Adonisz kinézetű férfit nézegettem. Magas volt, jó testű -ez látszott az öltönyén át- és piszkosul érzéki szájjal áldotta meg az ég... avagy a pokol, hiszen ami csábító, az mind a gonosz műve. Másként, hogy érné el, hogy az embereknek parázna gondolatok forduljanak meg a fejükben?
Tovább figyeltem a pasit, aki rám is pillantott és megeresztett felém egy szexi mosolyt, majd elindult az asztalomhoz. Végig figyeltem és alig vártam, hogy megérkezzen, de ekkor ez a nyomorult nőszemély megjelent a képben a pasi pedig vett egy laza fordulatot és a pulthoz sétált.
-Azt a rohadt mocskos ... -kezdtem el káromkodni, végül elfojtottam a folytatást magamban, mert nem lett volna szép.
-Már megbocsáss, de épp most köptél bele a levesembe.- néztem a nőre gúnyos mosollyal, majd jól megnéztem, hova is battyogott el az a fincsi falat.
-Én meg dühös.- válaszoltam a bemutatkozására, majd sóhajtottam egyet. Oké. Ez kijárt, az előbb én is bezavartam az ő dolgába.
-Bocs. Amelia vagyok.- mondtam végül bájos mosollyal, teljes nyugalommal az arcomon, mintha az előbbi meg se történt volna.
-Csupán nem szeretek olyan helyen vadászni, ahol más vámpír is van, mert szinte 99% az esélye, hogy az illetővel ugyanazt nézzük ki. Volt már rá példa... -mondtam félig suttogva, hogy azért senki se figyeljen fel arra, miről is van szó.
-De, mivel te elvagy azzal a két jómadárral, így félelmem alaptalan volt. Talán elférünk itt ketten is. Legalábbis remélem.- villantottam rá kíváncsian tekintetem, hiszen ez afféle békeszerződés vagy mi volt. A két pasas az övé lehet, a többi nem érdekel. A lényeg, hogy ne olyat happoljon el, akit nem kell.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Nov. 17, 2011 1:43 pm

Természetesen észreveszem, hogy a pasi megközelíti a vöröst, és hogy épp készül valami, de fikarcnyit sem érdekel. Sőt! Örülök, hogy bekavarhatok. Hogy is mondják ezt? Kölcsön kenyér visszajár. Szóval nem zavartatom magam, csak leülök a csajjal szemben, miközben a férfi egy éles kanyarral irányt vált. Hát így jártál, szivi. Pech!
- Pardon? - vágok meglepett képet a szitokáradatra. - Talán megzavartan valamit? - nézek ismét a férfi után ezúttal teljesen ártatlan képpel. - Ah! Bocsi, nem vettem észre... - Aztán lassan gonosz mosoly kúszik az arcomra. Nem leplezem, hogy élvezem a helyzetet. De a csaj gondolom úgyis tisztában van vele.
- Amelia? Örvendek! - Egy frászt! De tanultam illemet, még ha ez néha nem is látszik. Egy apró mosolyt varázsolok az arcomra, és biccentek a bemutatkozására.
- Értem. Nos... megnyugtatlak, nem zavarok be többet. Tiéd lehet az egész kocsma... azt a kettőt kivéve - mutatok a két srácra, két lábon járó vacsoráimra, akik éppen most fizetik ki az italunkat, és indulnak meg kifelé, a sikátorba, ahová irányítottam őket. - Ők rám várnak. Nem éppen a legjobb falatok. De ma nem vagyok válogatós kedvemben - mondom, és most először őszintén elmosolyodok.
- És mondd csak Amalia, mi dolgod itt Chicagoban? Helyi vagy? Vagy te is átutazóban? - próbálok kicsit barátságosabb hangot megütni, és ismerkedni, ha már ide ültem. Egyébként is... igaz, hogy első körben kihozott a sodromból, de mégis... azt hiszem, hasonlítunk. Egy igazi vérszomjas ribinek tűnik. Tetszik a stílusa, azt hiszem, jól meglehetnénk, ha elfelejtjük a kezdést. Bár mi tagadás, néha kötözködni is jól esik az embernek... vagy vámpírnak.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Hétf. Nov. 28, 2011 12:57 am

Még mindig nem igazán értettem, minek is jött oda a nő és üldözte el a kajámat. Oké. Én is belekotnyeleskedtem az előbb a dolgába, de az ő kajái nem léptek le. Az enyém viszont most a pultnál ácsorog, iszogat és engem nézeget. Ahelyett azonban, hogy oda tudnék menni a taghoz, ülhetek itt a csajjal.
-Nem vetted észre.- mondtam gúnyosan vigyorral, aztán úgy voltam vele, hogy inkább mondja el, mit is akar, aztán majd én megkörnyékezem a pasast, ha addig rá nem mászik valami lotyó.
-Rendben, az a kettő a tiéd lehet. Engem igazán hidege hagynak.- mondtam vállat vonva, közben a két pasast néztem, akiket Katherine kijelölt magának. Tuti, hogy már lassan eljön az ő ideje, mikor is vacsorázhat egy jót én meg, még mindig itt ülök kaja nélkül. Borzalmas.
-Nos, hallottam ezt-azt a helyről és gondoltam megnézem magamnak. Egyébként semmi közöm Chicagohoz. Na és te? -kérdeztem kíváncsian és reméltem, hogy majd kiderül a mondandójából, hogy nem igazán fogunk mi majd összeakadni a jövőben.
-Átutazóban. Akkor gondolom környékbeli vagy, vagy ilyesmi.- kortyoltam bele az italomba a kérdés után, majd kíváncsian vártam a válaszát, közben azért oda-oda pillogtam édesen a pasasra, aki egyre inkább piszkálta a fantáziámat.
Közben persze azon töprengtem, vajon a boszi miért ilyen nyugodt, mikor a helyre egy csomó vámpír jár. Biztos az üzlet neki a lényeg, de csoda, hogy nem fordul meg a fejében, hogy esetleg neki essen a jelen lévő vámpíroknak és kinyírja mindet. Na persze nem örülnék neki, de fordított esetben nekem biztos megfordulna a fejemben.

//Bocsiii a késésért Embarassed //
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 28, 2011 4:55 am

Vállat vonok a gúnyos mosolyára, mintha azt mondanám, hogy "Talán észrevettem. És akkor mi van?" Szemet szemét, fogat fogért. Látom, hogy még mindig sóvárog a pasi után. Őszintén szólva élvezem a helyzetet, de igazából ő sem tett olyan durván keresztbe nekem, és hogy lássa, kivel van dolga, talán besegítek neki kicsit. De nem most rögtön, előbb még húzom picit.
- Látom, milyen jól el tudunk mi osztozkodni itt egymás között. Végül is addig jó, amíg van választék - vigyorodom el. Ez a bár már száz évvel ezelőtt is a vámpírok egyik kedvenc helye volt, ami már csak azért is vicces, mert kezdettől fogva boszorkányok vezették. Nem tudom, miért hagyják ezt, vagy miért jó ez nekik. Talán amiatt, mert úgy gondolják, jobb jóban lenni velünk, mint ellenszegülni, a bevétel meg így is úgy is megmarad. És egy vámpír hosszú távon tovább törzsvendég maradhat. Na meg az esetek többségében az áldozatok sem végzik holtan, csak egy kis emlékezet kiseséssel. De az a kettő most nem lesz ilyen szerencsés.
- Nem, én sem vagyok itteni. Bár bő kilencven évvel elidőztem itt egy keveset. De én többnyire csak átutazóban vagyok mindenhol. Ha valahol tovább maradok... az Mystic Falls... Nem hiszem, hogy hallhattál róla, egy kis város Virginiában. - Ha már így megindult a kommunikáció, miért ne informálhatnám. Nem hinném, hogy valaha is betenné a lábát abba a porfészekbe, szóval nem sokat oszt-szoroz, ha ennyit elárulok.
Mivel már korábban eldöntöttem, hogy kegyes leszek, és egy kis közreműködéssel hozzásegítem Ameliát a vacsijához, ezért most ismét elmosolyodom, és felállok.
- Bocsáss meg egy pillanatra - mondom illedelmesen, majd a pulthoz sétálok, egyenes a Lia által kiszemelt fickóhoz. - Helló. A nevem Katherine - mutatkozom be a kezemet nyújtva - Ő pedig a... barátnőm - nyomom meg kicsit a szót. Kezd vicces lenni a helyzet, de az a jó - ... Amelia. Örülnénk, ha csatlakoznál hozzánk egy... italra - vigyorodom el bűbájosan, és szegénykém, ha tudná, hogy az ital ő maga lesz. Még csak igézést sem kell bevetnem, a pasi kiskutyaként követ vissza az asztalhoz, és közben le sem veszi a tekintetét az újdonsült "barátnőmről".
- Parancsolj! A vacsora tálalva - súgom oda egy kacsintással neki, hogy csak ő hallja.

// I love you //
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Hétf. Nov. 28, 2011 5:21 am

Az osztozkodás szó egy kicsit túlzás volt számomra, de inkább nem szóltam semmit. Végü is, elférünk mi itt ketten is, ha elkerüljük egymást, már pedig a hely elég nagy ahhoz, hogy ne is találkozzunk.
-Na igen. És itt azt hiszem elég nagy a választék.- pillantottam körbe és be kellett ismernem, hogy tényleg jó sokan járnak ide. Bár nem olyan jó falat mindegyik, azért elviselhetőbb, mintha kitikkadva kellene fetrengnem valahol. Addig örüljünk végül is, amíg van mit enni.
Mikor azt mondta, hogy Mystic Fallsban szokott időzni, azt hittem, hogy lefordulok a székről. A fene se gondolta volna, hogy ezzel a nőszeméllyel egy városban lakok, hiszen még nem is láttam. Na nem, mintha régóta élnék ott, de akkor is. Nem hiszem el, hogy még nem futottunk össze.
-Nos, ami azt illeti nem rég költöztem oda.- közöltem elképedve és azt hiszem, ő se nagyon örülhetett ennek. Szépen kezdődött az ismerkedésünk, mostanra már egész elviselhető lett a nő de, hogy többszös is össze fussak vele abban a nyomorult kis városban...
-Rendben.- mondtam, mikor közölte, hogy bocsássak meg egy pillanatra és már-már abban reménykedtem, hogy lelép, de ekkor odament a kiszemeltemhez. Először mocskosul dühös lettem, de mikor láttam, hogy oda hívja a pasit elképedve bámultam rá. Nem igazán értettem, mire fel ez a segítőkészség, de inkább a pasira koncentráltam. Édesen pillogtam, majd kezet nyújtottam és bemutatkoztam.
-Amelia. Örvendek.- vigyorogtam, közben mondtam egy "kösz"-t Katherinenek, bár inkább elismerőnek tűnhetett, mint hálálkodónak, majd ismét a pasira pillantottam, akiről kiderült, hogy James a neve.
-Nos James, örülök, hogy csatlakoztál.- vigyorogtam előbb a pasasra, majd Katherinere pillantottam. Kíváncsi voltam, vajon mi ösztönözte arra, hogy ezt megtegye.

//♥️♥️♥️ Smile//
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 28, 2011 10:07 am

A vacsora, meg a gazdag teríték után kicsit komolyabb, személyesebb témákra terelődik a szó, de álmomban sem gondoltam volna, hogy kiderül: egy városban lakunk. Épp kortyolnék az italomból, amikor bejelenti, hogy ő is nemrég költözött oda, erre viszont majdnem beleprüszkölök a poharamba. Éppen hogy csak sikerült illedelmesen lenyelnem a kortyot, és bájosan elmosolyogni.
- Igazán? Micsoda véletlen! - A végén még kiderül, hogy Mystic Falls a világ közepe. Már meg sem lepődnék rajta, ahogy összegyűlnek ott vámpírok, farkasok, boszik, halottlátók, és immár hibridek is. Meg ugye időközben kiderült, hogy az ősi család is onnan származik, a legújabb hasonmás is oda született. Mintha az egész nyamvadt város egy mágikus zóna lenne. Tényleg, egyáltalán mi a francot csodálkozok már azon, hogy egyre nagyobb a népessége, és egyre különfélébb lények jelennek meg ott? Az Ameliához hasonló, magukat királynőnek képzelő vámpír r*bik megjelenése már a legkevesebb.
- És mégis mi hozott a mi kis városkánkba? Vagy csak a véletlen műve, hogy éppen ott kötöttél ki? - kérdem enyhén oldalra biccentett fejjel, kíváncsian. Őszintén szólva azt erősen kétlem, hogy csak véletlenül keveredett Mystic Fallsba. Aki oda jön, mind okkal teszi. Majdnem mind.
Látom, Ameliát kicsit meglepem a hirtelen kedves gesztussal, de miért ne tehetném ezt meg? Hiszen egyrészt én is szórakozni akarok. Másrészt az én vacsim már biztosítva van, a két srác hűségesen vár rám a sikátorban, amíg itt nem végzek. Harmadrészt pedig minek folytassuk ezt az ellenségeskedést, amikor egyre egyértelműbb, hogy elég hasonlók vagyunk, még egy városból is származunk, egy szövetségesre, jó ismerősre mindig szükség lehet.
Jamesnek úgy néz ki, tetszik, hogy két hölgy társaságát is élvezheti hirtelen. Bár egyértelmű, hogy Lia jobban elbűvölte.
- Szóval James... Gyakran jársz ide? - kérdezem közelebb hajolva, továbbra is angyalian mosolyogva. A pasas valamit magyaráz arról, hogy nem túl gyakran, de most épp kedve támadt kiereszteni a fáradt gőzt. Én azonban már nem igazán tudok figyelni a szavaira, inkább a nyakát lüktető erekkel szemezek. Talán jobb lenne, ha lelépnék vacsizni, mert még elhappolom Lia nasiját is. James közben rendel nekünk még egy kör italt.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Kedd Nov. 29, 2011 3:23 am

Láttam Katherinen, hogy legszívesebben talán összetört volna valamit, amiért kiderült, hogy egy városban lakunk. Én sem örültem ennek túlzottan, de legalább már ismerek valakit onnan. Bár azt sem értem igazán, miért pont itt, Chicagoban futottunk össze egy boszorkány bárjában.
-Ne is mondd. Nem gondoltam volna, hogy épp itt kezdem az ismerkedést egy mystic falls-i lakossal.- vigyorogtam továbbra is, és kezdtem úgy érezni, hogy a pocsék indítás ellenére megkedveltem Katherinet. Ugyanolyanolyanok vagyunk. Gondolom az idők során ő is rájött már, hogy kedvességgel semmit sem lehet elérni. Azon töprengtem, vajon hány éves lehet, de a végén arra a döntésre jutottam, hogy annyi biztos van, mint én. Talán több is.
-Nos, mindig ide-oda költözök és most úgy döntöttem megnézem magamnak ezt a várost. Nagyon sokat hallani róla, ahhoz képest, hogy egy kis porfészek valójában.- vontam vállat és nem is igazán értettem, hogy lehet, hogy ez az apró hely ilyen nagy hírnévvel rendelkezzen. Nem is véletlenül illetem én folyamatosan a porfészek jelzővel, hiszen lényegében az. Az a tipikus mindenki ismer mindenkit, mindenki szeret mindenkit hangulata van, amitől frászt kapok, de most egy ideig így is, úgy is maradok egy ideig.
-Na és, te mióta élsz ott?- tettem fel a kérdést érdeklődve, majd a válasz után a pasira terelődött a figyelmem. James arról mesélt, gyakran jár-e ide, de igazán nem is érdekelt, amit mondott. Sokkal inkább zavart az, hogy Katherine a pasi nyakát bámulta, mintha mindjárt neki akarna esni.
Ekkor megfogtam a férfi kezét, a szemeibe pillantottam és közöltem vele, hogy kicsit félre kellene vonulnunk.
-Megbocsátasz pár percre Katherine?- kérdeztem, közben felálltam a székemről Jamesszel együtt és elvonultunk az egyik eldugottabb részhez. Nem tudom, hogy az igézésem hatása volt-e vagy szimplán rám volt indulva a pasas, de azonnal nekem esett én pedig vigyorogva élveztem csókjait a nyakamon, majd szemfogaim is előkerültek. Egy ideig még hagytam, hogy csókolgassunk, végül megharaptam. Ha látta is volna valaki, azt hihették volna, hogy épp most akadtunk egymásra a pasassal, így nem zavartattam magam.
Mikor végeztem, megigéztem a férfit, hogy menjen haza és hordjon sálat, majd vissza battyogtam Katherinehez.
-Elképesztő vére volt ennek a fazonnak. A te kiszemeltjeid merre kóborolnak?- kérdeztem, közben körbe pillantottam. Na nem, mintha magamnak akartam volna őket, csupán kíváncsi voltam, Katherine mikor akar elvonulni.
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Katherine Pierce Szer. Nov. 30, 2011 11:39 am

Igen, gondolom ilyenkor szokás mondani, hogy milyen kicsi a világ! És tényleg az. Mégis mekkora lehet annak az esélye, hogy egy ekkora városban, mint Chicago, na meg egy ekkora országban, mint Egyesült Államok, pont itt, ebben az ősöreg boszorkánybárban ismerjek meg valakit, akivel egyébként ugyanabban a porfészekben lakunk? Talán egy az egymilliárdhoz. Vagy valami hasonló.
- Valóban, nagyobb a híre, mint amekkora szenzáció - bólintok. Fene se érti ezt. Én is kötődök ahhoz a városhoz, ahogy sokan mások is, akik hasonló cipőben járnak mint én. Mystic Falls valahogy vonzza a különös eseteket és személyeket. Pedig egyébként tényleg nincs ott az égvilágon semmi. Még csak egy rendes bevásárlóközpont vagy szórakozóhely sincs. A lepukkant Grillt leszámítva persze. Az meg még csoda, hogy áll.
- Én is csak nem rég tértem oda vissza, nagyjából egy éve. Ismerőseim élnek ott, akiknél az 1800-as években is időztem egy ideig... - magyarázom meg rövidet a kapcsolatomat Mystic Falls-szal Amelia kérdésére. De ennél többet nem szándékozok elárulni, annyira azért nem bírok a kis vörösben, meg felesleges is.
Figyelem, ahogy félrevonulnak James-szel. Félti tőlem, miután én csábítottam ide neki. Chh! Az én vacsim kinn vár. De tény, hogy némileg megéheztem már, és James is csábító falatnak tűnt. Megvárom, hogy Amelia végezzen a maga kiszemeltjével, mert nem akarok udvariatlanul szó nélkül lelépni, de itt az ideje, hogy angolosan távozzak a két fincsi fiúkáim után.
- Odakinn várnak rám. Megigéztem őket. És ami azt illeti, jobb is lesz, ha megyek, mielőtt itt csinálok vérfürdőt - sóhajtok. - Gondolom még találkozunk. Abban a kis városban nem nehéz összefutni... További szép estét! - köszönök el, és már itt sem vagyok. Nem akarom sokáig várakoztatni az áldozataimat.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Amelia Raven Csüt. Dec. 01, 2011 1:59 am

Szerintem nem írok már rá zárót, ha nem gáz. Very Happy Ha mégis, akkor írok. xDD
Szóval...


SZABAD JÁTÉKTÉR!!!
Amelia Raven
Amelia Raven
Vámpír

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 369
Tartózkodási hely : ahol akarok...

Vissza az elejére Go down

Glória bárja Empty Re: Glória bárja

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.