Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Templomromok S_d6720f90 Elena
 
Templomromok S_fbbc3caf Caroline
 Templomromok S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Templomromok I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Templomromok I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Templomromok I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Templomromok I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Templomromok I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Templomromok I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Templomromok I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Templomromok I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Templomromok I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Templomromok

3 posters

Go down

Templomromok Empty Templomromok

Témanyitás  Dirty Diary Csüt. Nov. 10, 2011 1:19 pm

...
Dirty Diary
Dirty Diary
Admin

Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 08.

https://ourdiaries.forumsr.com

Vissza az elejére Go down

Templomromok Empty Re: Templomromok

Témanyitás  Georgina Matthews Kedd Nov. 22, 2011 3:28 am

Templomromok Tumblr_lo3q8wnPmh1qi7vimo1_500

Aaron

Elérkezett a nagy nap...miszerint kirándulásra megyek pár baráttal az erdőbe. Nem is értem, hogy vehettek rá. Nekem egyáltalán nem illik semmiféle kirándulás, nekem maximum a shopping illik és a magassarkú cipőim. Mindegy, majd kibírom valahogy. Azt mondták megéri a látvány miatt, és ráadásul az erdőben vannak régi épületek. És csakis az miatt megyek, hogy tudjak mit írni majd az esszémbe. Mivel történetesen pont régi épületekről kell írnom, és ma pedig valószínűleg egy templomromot fogok látni. Már ha eltalálunk odáig. Bár Chad azt mondta már járt ott, szóval ajánlom neki, hogy ne tévedjünk el, és főképp ne akarattal és ketten. Kicsit kezd elegem lenni belőle...egyfolytában rajtam csüng, meg az üzeneteiről ne is beszéljünk. Ha naponta nem küld vagy százat akkor egyet sem.
Délután három óra...épp itt az ideje, hogy megálljunk ebédelni. Na persze nekem nem nagy kedvem volt az evéshez így tovább mentem egy térképpel a kezemben. Ők úgyis odatalálnak, meg én is ennek a segítségével. És így lesz időm alaposan körbenézni még sötétedés előtt.
Mikor megpillantom a helyet ahová tartottam szinte felsikoltottam örömömben, szóval mégsem vagyok olyan szőke fejben!
Lassan körbe sétálom először az épületet és csodálom a tájat, majd előveszem a fényképező gépemet és csinálok pár képet a helyről. Talán még jól fog jönni...
Georgina Matthews
Georgina Matthews
Ember

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Templomromok Empty Re: Templomromok

Témanyitás  Aaron Baldey Kedd Nov. 22, 2011 5:40 am

Georgina Twisted Evil
Templomromok Tumblr_lurvzbCCjC1r5souzo1_500

Hmm... kedd. Ez az a nap, amit egyszerűen imádok. Hogy miért azt nem tudom, de ezen a napon csak a jó történik velem. Bár igaz ami igaz, nekem minden napom pompásan telik. egyszerűen imádok vámpír lenni, és imádom, ahogyan az emberek sikítoznak, ha megmutatom a fogamat. Ennél szebb ajándékot nem is adhatott volna nekem a sors. Persze lehet, hogyha a húgom nem enne velem, akkor nem élvezném ezt az egészet ennyire. Hiszen egyedül lennék, meg hát nélküle az életemet sem tudnám elképzelni. Ha bárki is azt hiszi, hogy nem vagyok képes szeretni, az téved. A húgomat igenis szeretem... na meg magamat is. De ez természetes. Hülye, aki nem szereti saját magát. De most komolyan. Van az néhány őrült, depis, akik egy csaj miatt képesek lennének megölni magukat. Ezekre az emberekre, még ha hazudnék sem tudnám azt mondani, hogy van eszük. Mert nincs. Az életet élvezni kell. Bár nem mondom, szívesen végzek én bárkivel, aki ilyen gondban szenved. Megkönnyíthetem a halálukat.
Ezek a gondoltok jártak a fejemben, miközben végig haladtam az erdőn. Már azt is hittem, hogy egy árva halandó sem lesz itt, mikor az orromat kellemes illatok csapták meg. Ez bizony halandó. Sőt, ahogy hallom többen is vannak. Remek. Ma teli hassal fogok hazamenni. Kár, hogy a húgom nem jött velem. Pedig még Ő is jól lakna. Na de mindegy. Több marad nekem.
Közelebb mentem a halandókhoz, majd egy ugrással a fán landoltam és onnan figyeltem őket. Így nem akarok még támadni, majd csak egyesével. Szemem rögtön meg is akadt egy barna lányon. Hm... csinos. Nagyon finomnak is néz ki. Még egy kicsit várok, aztán mikor távolabb lesz a többiktől, lecsapok rá. Nem fogom rögtön megölni, először csak eljátszadozok vele...
Aaron Baldey
Aaron Baldey
Vámpír

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Templomromok Empty Re: Templomromok

Témanyitás  Georgina Matthews Szer. Nov. 23, 2011 3:03 am

Templomromok Tumblr_lo3q8wnPmh1qi7vimo1_500

A nagy nézelődés közben néha néha, hangokat hallok. Mintha valaki közeledne, de csak egy valaki. Szóval nem hiszem, hogy a többiek lennének. Maximum ha elküldték Alenát, hogy jöjjön értem mert megyünk. Elvégre mindjárt besötétedik és így is már korom sötét lesz mire hazaérünk. Szóval ideje is lenne nekem is mennem mielőtt még valami vadállat megtámad. Ha jól emlékszem azt mondták itt éjszaka vannak állatok, amiktől persze én rettegek...kivétel a macska, az olyan aranyos. De már képes vagyok sikítani akkor is ha meglátok valahol egy szabad kutyát...hát mit csinálnák ha megjelenne előttem például egy farkas...vagy medve? Egyáltalán vannak itt medvék? Hát ennyit a tudásomról!
Az újabb zajoktól ismét megijedek. Kezdek hátrapillantgatni, hogy talán csak meg akarnak viccelni és Chad az egyik fa mögül röhög rajtam. Nagy szemét a srác az tuti!
Az ellenkező irányba elindulok lassan, azt hiszem kezdek megijedni. Na ezért nem szeretek erdőben lenni sötétedéskor egyedül. Illetve sehogy sem szeretek itt lenni. Egyre közelebb hallom a halk hangokat és ezúttal hátraszólok:
- Chad tudom, hogy te vagy az! Állj le...nem vagy érdekes! - az is lehet, hogy csak beképzelem, vagy hogy paranoiás lettem. De mindegy akárhogy is van...a lényeg hogy totál beparáztam attól a majomtól amelyik itt szórakozik velem. És persze nagy pechemre egyre sötétebb lesz itt, meg sem fogom találni a többieket, az is lehet, hogy már nincsenek itt. Én pedig egyedül nem fogok tudni innen kitalálni.
Előkeresem a telefonomat és próbálok valakit hívni, de persze hogy nincs semmi térerő. Miért is hittem az ellenkezőjét? Visszateszem helyére a telefont és megfordulok, majd a hang irányába elindulok. Mivel csak arra tudom az utat más esélyem nincs. Remélem tényleg csak valaki olyan az aki meg akar viccelni.
Rémült tekintettel megyek tovább nagyon lassan és próbálom az egész teret szemügyre venni, mikor megakad valamin a tekintetem az egyik fán.
- Nem leh... - Elszakítom a tekintetem az alakról és gyorsított léptekkel indulok tovább. ~ Mit keresne bárki is azon a fán? Biztos egy bagoly! Nyugi! Nem lehetek paranoiás! ~ Ezekkel a gondolatokkal nézek vissza a fára, de ezúttal nem látok semmit.
Georgina Matthews
Georgina Matthews
Ember

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Templomromok Empty Re: Templomromok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.