Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Erdő S_d6720f90 Elena
 
Erdő S_fbbc3caf Caroline
 Erdő S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Erdő I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Erdő I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Erdő I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Erdő I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Erdő I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Erdő I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Erdő

3 posters

Go down

Erdő Empty Erdő

Témanyitás  Dirty Diary Csüt. Nov. 10, 2011 1:19 pm

...
Dirty Diary
Dirty Diary
Admin

Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 08.

https://ourdiaries.forumsr.com

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Katie White Szomb. Nov. 12, 2011 9:10 am

Victoria&Katie

Még szoknom kell ezt a várost, nem igazán ilyen környezethez vagyok szokva. A nagyvárosok nyüzsgése, a hatalmas felhőkarcolók, ez való nekem. De sebaj, még csak röpke két napja vagyok itt, van még időm alkalmazkodni. Ha egy ember jön a közelembe, olyan nehéz megállni, hogy ne támadjak rá! De ez is meg változik, legalábbis remélem. Ezért is jöttem a Mystic Fallsi erdőbe, mert itt csak nem nyüzsög a sok halandó. Ahogy egyre beljebb haladtam, mégis csak bele botlottam egybe. Egy fiatal nőbe. És az illata..egyszerűen képtelen voltam vissza fogni magamat. Ideje sem volt megijedni, mert már ott is voltam mellette, és bele haraptam a nyakába. A vére szépen lassan csordogált le a nyakáról, majd a cseppek a földön végezték, ahogy a nő is. Meghalt, pedig még jól sem laktam. Na mindegy majd a következőnél lassabb leszek. Megtöröltem a számat, majd tovább sétáltam. Fényes nappal volt, mégis a fák miatt, szinte teljes volt a sötétség. Ez engem nem zavart, hiszen így is tökéletesen láttam. Klaust nem láttam már egy ideje, de ha valami történik biztosan felbukkan. Addig pedig élem a normális életem, ha lehet a hibrid létet normálisnak nevezni. Ember illat terjengett a levegőbe, és rögtön az illető felé vettem az irányt. Hamar meg is láttam a lányt, de nem tudtam mi tévő is legyek. Megöljem? Esetleg köszönjek neki? Hiszen barátokat is kéne találni, nem csak ölni az embereket. Végül is, miért ne próbálnék meg vele beszélgetni. Közelebb léptem hozzá, és próbáltam meg nem megijeszteni.
-Szia.- Köszöntem kedvesen, egy mosolyt kísérve hozzá. Mit keres egyedül a sötét erdőben? Érdekes. Talán csak eltévedt vagy ilyesmi. Bár, nem hinném, hiszen ez az erdő se valami hatalmas. De mégis jobb ha megkérdezem tőle.
-Esetleg eltévedtél?.- Kérdeztem még mindig kedvesen. Lehet, hogy ő is kíváncsi miért vagyok itt, de azt csak nem mondhatom, hogy azért, mert nem akarok az emberek közelében lenni egy ideig, mert nem akarok tömegmészárlást. Ez egy ember fülének kicsit bizarr lenne. Sőt, még ez a hibridesdi nekem is szokatlan egy kicsit. Fura, hogy most már félig az vagyok, ami elvileg a saját ellenségem.

Erdő Tumblr_lbhrohKZXO1qa49mfo1_500
Katie White
Katie White
Hibrid

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Victoria Weston Vas. Nov. 13, 2011 12:40 am

Erdő Megan_fox_in_jennifers_body_96 Erdő Odette_Yustman_028_copy Erdő Megan_fox_in_jennifers_body_96
~ Katie

Nem tetszik nekem ez a kisváros. Nem is értem, hogy miért jöttem egyáltalán el, amikor nem akarok lényeket ölni. Az elmúlt két évben a világ összes olyan városába elmentem, ahol, apu szerint, több természetfeletti van, az átlagnál és én megpróbáltam őket megölni, de nekem nem tetszik. Egyszerűen nem jön össze nekem ez a "megöllek, mert miért ne?" dolog. Én szabad ember vagyok, jogom van eldönteni, hogy mit akarok és úgy döntöttem, hogy ezt nagyon nem akarom. Normális, emberi életet akarok élni, különböző veszélyes lények jelenléte nélkül. Én csak ezt akarom, nem érdekel, hogy minek születtem, nem érdekel, hogy nincs más választásom, én akkor is szeretnék ember maradni. A jövőmet akarom tervezni, azzal akarok foglalkozni, ami a legjobban érint. Házat akarok venni, egyetemre akarok menni, ismerkedni akarok, családi rendezvényeken akarok részt venni. Az, amit most csinálok, az teljesen más, mint amit elképzelek magamnak. Idejöttem Mystic Falls-ba azért, hogy legyilkoljak pár vámpírt, ami nekem nem fog menni. Ráadásul tuti erősebbek nálam és én fogok meghalni. Apu azt mondta, hogy a vámpírok félnek a vadászoktól, így lelépnek, nem ölnek meg. Én viszont titokban fogom tartani, még azt is, hogy mi vagyok, mert nem hiányzik nekem itt a felesleges akció. Még nem akarok meghalni sem. Kivettem egy szobát, egy motelben és úgy tervezem, hogy holnap körülnézek állások terén. Lehet, hogy itt fogok letelepedni, persze ez még egyáltalán nem biztos. Nem tudom, hogy a jövő mit hoz, hogy mit tartogat számomra, fogalmam sincs, hogy jó dolgokban lesz részem, vagy rosszakban. Mindenesetre úgy döntöttem, hogy sétálok egyet, mert ismerkedem kell a hellyel és valahogy az erdőbe tévedtem, ami itt tuti, hogy tiszta veszélyes hely, de mintha engem nem érdekelne ez, csak sétálok beljebb és beljebb. Gondolkodni próbálok, hogy hogyan tovább. Aggódom a jövőm miatt, képtelen vagyok irányítani a dolgokat, amikor általában mindig megy. Apu azt akarja, hogy az elsődleges dolgom a lények irtása legyen és úgy vállaljak állást, hogy beleférjen az életembe. Én ezt azonban nem akarom. Én a magam ura vagyok és egyébként is lesz most itt időm arra, hogy eldöntsem, hogy hogyan tovább. A gondolataimból egy lány éles és elég hangos hangja zökkent fel. Először végigmértem, hogy tudjam, hogy kivel van dolgom. Mosolygott és kedvesen köszönt, amiből azt szűrtem le, hogy nem akar bántani, bár ki tudja? Halványan elmosolyodtam és halkan visszaköszöntem, illetve válaszoltam:
- Szia! Nem, nem tévedtem el, csupán felfedezem a helyet.
Mivel ez egy kisváros, így itt mindenki ismer mindenkit. Előbb-utóbb rájönnek, hogy nem idevalósi vagyok és elkerülhetem a félreértéseket, ha már az elején közlöm, hogy új vagyok. Azt is be fogom nekik vallani, hogy orosz vagyok, mert van akcentusom, bár csak egy picike, ha esetleg rákérdeznek. Nem közeledem a lány felé, megállok és nézem. Vajon ő mit keres itt?


Victoria Weston
Victoria Weston
Vadász

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Katie White Hétf. Nov. 14, 2011 8:17 am

Victoria&Katie
Szerencsére az ismeretlen lány nem ijedt meg tőlem, aminek örültem. Bár, ha megtudná, hogy mi vagyok, akkor szerintem már árkon-bokron túl járna. Persze, nem telne sok időbe utolérnem. Ha már itt vagyok, akkor talán elkezdhetnék vele beszélgetni, hiszen nem árt új ismerősöket szerezni. Az is igaz, hogy egy emberre mostanság csak ételként tudok nézni. De kockáztatni lehet, nem veszítek semmit. A lány nem tévedt el, de akkor végképp nem értem, hogy miért van itt egyedül. Mielőtt megkérdezném, illedelmesebb bemutatkoznom.
-Akkor jó, örülök, hogy nem tévedtél el. De akkor mit keresel itt egyedül? Amúgy a nevem Katie, örvendek a találkozásnak.-
Még mindig éreztem a számban annak az embernek a vérét, akit pár perccel korábban öltem meg. És, hogy most egy másikkal épp beszélgetni próbálok, kicsit vicces. Reméltem, hogy nem zavartam meg semmiben, de kicsi volt a valószínűsége, hogy egy erdőben legyen valami iszonyatosan fontos dolga. És az kedves, segítőkész pofimnak ki tud ellenállni. De ha megölni se akarok mindenkit, mert egy ilyen kis városban feltűnő, ha rövid idő alatt sok ember eltűnik. Vissza kell fognom magam. De ezt könnyebb mondani, mint megtenni. Régen eszembe se jutott sorra mészárolni az embereket, de hibridként minden megváltozott. Azt nem mondom, hogy hatalmas örömmel tölt el a gyilkolás, mert szerencsére nem vagyok Klaus. De azért jól esik oltani a szomjam velük.
-Még nem láttalak a városban, talán új vagy itt?- Kérdeztem most is kedvesen, de jobban esett volna, ha a rávetem magam, és kiszívom belőle az életet. Ehelyett csak álltam, és néztem őt, és nem engedtem felül kerekedni a szomjamat. Egy kicsit közelebb léptem a lányhoz, mert nem akartam kiabálni. Halk morgásra lettem figyelmes, és rögtön a hang irányába fordítottam a fejem. Egy medve volt. Nem tudom, hogy észre vett-e minket, de nem tűnt valami barátságosnak. Egyenlőre nem foglalkoztam vele, mert még nem jött veszélyesen közel hozzánk. Inkább újra az emberre néztem, és vártam a válaszát. Egy medve nekem nem jelent kihívást, de ha szembe szállok vele, akkor kiderül, hogy én nem az emberi fajhoz tartozom. Vagy pedig elfutok, és hagyom, hogy a lányt tépje szét. De nem, én nem vagyok ilyen gyáva.
Katie White
Katie White
Hibrid

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Victoria Weston Szer. Nov. 16, 2011 6:26 am

Erdő Megan_fox_in_jennifers_body_96 Erdő Odette_Yustman_028_copy Erdő Megan_fox_in_jennifers_body_96
~ Katie

Muszáj, hogy kicsit ismerkedjek, mert teljesen új vagyok itt, senkit sem ismerek. Ez a lány alkalmasnak tűnik erre, bár nem értem, hogy ő mit keres ebben az erdőben. Lehet, hogy természetfeletti lény és én leszek a vacsorája. Én azonban vadász vagyok és nem jelent számomra kihívást egy kezdő, vagy profi, vámpír, vérfarkas vagy bármi más. Egyet hátraléptem, csak úgy, a biztonság kedvéért. Ebben a városban nem lehet tudni, hogy ki micsoda. Embernek lenni a legjobb és egyben a legrosszabb is. Ugyanis vagy nem tudsz róluk és békésen éldegélsz, vagy tudsz róluk, de nem tudsz semmit sem tenni. Én emberként akarok élni, de lehet, hogy nem fog összejönni, mivel tudok róluk. Lehet, hogy képtelen leszek arra, hogy kizárjam őket az életemből, mert mindig ott fog majd motoszkálni a fejemben a gondolat, hogy lehet, hogy munka helyett vadásznom kellene. Ez a lány barátságos, vagy csak annak tetteti magát és éppen most mutatkozik be nekem, mintha tényleg meg akarna ismerni. Ameddig nem tudom biztosra, hogy micsoda, addig nem leszek feltűnő. Hadd higgye csak, hogy egy ártatlan ember vagyok. Köhentettem egyet, majd mélyen a szemébe nézve szólaltam meg, teljesen átlagos hangon, mint aki unatkozik és érdeklődik:
- Victoria vagyok és csak úgy sétálgatok.
Hozzá akartam tenni, hogy azért, mert új vagyok itt, de nem tettem, mert jobbnak láttam nem kitárulkozni, már az első kérdésnél. Természetesen nem fogom letagadni, csupán nem közlöm vele legelőször. Hátha nem is kíváncsi erre. Vagy lehet, hogy ő is új. Ki tudja? Engem egyébként annyira nem érdekel. Mármint, egyértelmű, hogy azért csinálom ezt, mert ezt kell tennem, nem pedig azért, mert ezt akarom. Én nem vagyok kedves, sem pedig barátságos, mert nekem itt, Mystic Fallsban nincs szükségem olyan sok barátra, mivel nem maradok sokáig. Legalábbis így tervezem. Aztán ki tudja, lehet, hogy máshogy alakul. Mindenesetre nem szándékozok barátokat gyűjteni, inkább csak ismerősöket. Én nem beilleszkedni akarok, hanem egy picikét elvegyülni, aztán tovább állni. Halványan elmosolyodom és tovább nézem a lányt, miközben a kezeimet zsebre vágom. Fáznak. Bár az orosz hideghez szoktam, mégis fázos típus vagyok és nekem elég ennyi, ahhoz, hogy megfagyjak. A gondolataimba merültem és nekem már megint nem tűnt fel. Lehet, hogy ez az álmosság jele. Katie, így hívják, kérdezett tőlem valamit, amiből rögtön kiderült egy biztos dolog: hogy helyi. Sajnos nem olyan, mint én, így esélyem sincs arra, hogy kivágjam magam, de miért is tenném? Nem érzem úgy, hogy veszélyben lennék. Még mindig mosolyogva, talán kicsit barátságosabban válaszolok, mint aki izgatott, hogy bemutatkozhat egy helyinek:
- Igen, én új vagyok és akkor ezek szerint te helyi, igaz?

Victoria Weston
Victoria Weston
Vadász

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Katie White Szomb. Nov. 19, 2011 2:02 am

Victoria&Katie

Akkor Victoria új itt. Milyen rossz lesz rádöbbennie, hogy ez nem egy normális város. De persze nem én fogom erről felvilágosítani.
-Kevesebb mint egy hónapja élek itt, szóval én sem vagyok valami régi lakó. De ennek ellenére már úgy ismerem ezt a kis várost mint a tenyeremet. És mi szél hozott ide Mystic Fallsba Victoria?-
Kérdeztem kíváncsian, de ha nem akarja elmondani az se gond. Csak volt valami furcsa ebben a lányban, mintha más lenne mint a többi ember. De lehet, hogy nincs benne semmi különös, hanem csak én gondolom így. Ha meg lesz a megfelelő számú ismerősöm, akkor tudok majd játszani is velük. Megigézem őket, de én jobban szeretek mindent manipulálás nélkül csinálni. Nekem úgy még szórakoztatóbb. Most is rávethetném magam Victoriára, és mivel új itt, nem hiányolná senki. De először inkább megismerem. Ha egyfolytában a gyilkolás jár a fejemben, akkor a végén lebuktatom magam, és tényleg kénytelen leszek megölni. Ezért inkább ki is vertem a fejemből ezeket a gondolatokat. A nagy csöndet a telefonom pittyegése törte meg. Le fogok merülni. Szuper, ennél jobb már nem is lehet. Nem értem, egész este töltőn volt. Ha elromlik, akkor vissza megyek oda ahol vettem, és megcsapolom az eladót. Na már megint azok a gyilkolós gondolatok. Nem mondta senki, hogy a hibridségnek ilyen mellékhatása is van.
-Szerintem te is hamar meg fogod szokni ezt a helyet, mert itt szinte mindenki ismeri egymást, és kedvesek is az emberek.-
Valójában nem tudom milyenek az emberek, csak annyit tudok, hogy van egy pár halandó, aki tud a természetfeletti lények létezéséről. És persze olyanokról is hallottam, akik vadásznak ezekre a lényekre. Na őket gyűlölöm a legjobban! Kis gyenge törékeny emberek, és még azt képzelik, hogy van esélyük a vámpírok, és vérfarkasok ellen? Talán csak kísértik a sorsukat vagy ilyesmi. Még nem láttam egy ilyen Vadászt se Fallsban, de ő velük még nagyobb örömmel fogok végezni.
Katie White
Katie White
Hibrid

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Nov. 11.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.