Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Victoria Weston S_d6720f90 Elena
 
Victoria Weston S_fbbc3caf Caroline
 Victoria Weston S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Victoria Weston I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Victoria Weston I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Victoria Weston I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Victoria Weston I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Victoria Weston I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Victoria Weston I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Victoria Weston I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Victoria Weston I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Victoria Weston I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Victoria Weston

2 posters

Go down

Victoria Weston Empty Victoria Weston

Témanyitás  Victoria Weston Szomb. Nov. 12, 2011 5:41 am

Victoria Anabell Weston

Victoria Weston Tumblr_lfwl68ux7i1qbxvdro1_500

Alapinfók

Név:Victoria Anabell Weston /eredeti neve: Irina Olga Pavlovna/
Kor:23
Nem:
Faj:vadász
Születés helye és ideje:1988/06/11 Moszkva, Oroszország

Leírások
Hát, őszintén szólva, elég összetett személyiség vagyok. Nem igazán lehet rajtam kiizgazódni. Nem szeretem, amikor megpróbálnak beskatulyázni. A helyzet hozza, hogy általában mire, hogyan reagálok és nagyon sok minden függ még a körülöttem élő emberektől is. Mint mindenki, én is a szüleimtől vagy nagyszüleimtől örököltem egy-egy tulajdonságomat és kiskoromban mindig azzal szórakoztak, hogy megpróbáltak rájönni, hogy kitől mit. Alapvetően nekem van személyiségem, míg sok mindenkinek nincs. Ezt csak azért mondom, mert az, hogy van személyiségem, azt jelenti, hogy vannak olyan tulajdonságaim, amik lehet, hogy csak rám jellemzők. Első és legfontosabb tulajdonságom az, hogy borzasztóan nagyszájú vagyok. Én leszek az a lény, aki soha nem fogja tudni magát visszafogni, és ha szólnak neki, akkor tuti visszaszól. Nem ajánlom, hogy nekem pofázz, mert porig alázlak, szavakkal. Remek érzésem van ahhoz, hogy megtaláljam mindenki gyenge pontját. Egyébként meg igen szókimondó is vagyok, ez még ehhez kapcsolódik ugye, én ugyanis nem fogok neked hazudni. Általában kegyetlenül megmondom neked az igazságot és akár tetszik, akár nem, én mindig a legrosszabb formában teszem ezt. Néha akkor is beleszólok valamibe, amikor senki sem kérte, hogy véleményezzem. Az emberek pontosan ezért kerültek engem, Oroszországban a legtöbben, mert nem akarták, hogy megbántsam őket, ami teljesen érthető, ám meglepő módon örültem ennek. Antiszociális hajlamaim vannak és van olyan nap, amikor csak a magányra vágyom. Nem vagyok egy kedves, aranyos és barátságos lélek, pontosan emiatt, nincs túl sok ismerősöm. Én azonban ezt egyáltalán nem bánom. A bájolgás és a kedveskedés, nem az én asztalom. A szavak és a tettek embere vagyok, ez is fontos. Mindig tudom, hogy mit akarok és azt is tudom, hogy éppen azt, hogyan érhetem el. Egész életemben, mindent megkaptam, amit csak akartam. Soha nem mondtak nekem nemet, így ezt most sem tűrőm. Ha valaki visszautasít, akkor az meghal, legyen bármilyen fajú lény. Céltudatos vagyok, tehát, nem rettent vissza semmi sem. Azt javaslom, hogy ne próbálj meg az utamba állni, én ugyanis keresztülmegyek rajtad és ne feledd, hogy egy lépéssel előtted járok. Ebből a szempontból, kicsit kegyetlen vagyok, de ne a kínzásra értsétek, én szavakkal is bárkit meg tudok bántani, nincs szükségem különösebb erőfeszítésre. Elég bátor vagyok, nem rettenek vissza semmitől sem és legtöbbször lelkiismeret-furdalás nélkül tudok olyan dolgokat is tenni, amik nem hétköznapiak. Mint minden nőnek, nekem is a gyengeségem a gyengédség igénylése, ami a mostani helyzetemet tekintve, nem feltétlenül jelent, egy férfival való viszonyt, inkább csak azt, hogy nem szabad elfelejtenem, hogy ember vagyok, hogy vannak alapvető szükségleteim. Nem vagyok túl érzelgős, általában szavakba ontom a dühömet, ordítozni nem igen szoktam. Elég éles eszű vagyok, mindig előre tervezgetek és általában megtervezem a jövőmet, mivel nem szeretem a meglepetéseket. Emellett tudok akaratos, hisztis, kimondottan agresszív is lenni, ha nagyon akarok, de ezek már csak amolyan tipikus női jellemezők.



Ez vagyok én


Legfontosabbak:
- Oroszországban születtem, a családom orosz, az anyanyelvem is az orosz
- Anyukám orvos, szívsebész, apukám főállásban üzletember, mellékesen erős vadász
- Egyke vagyok, anyukám kétszer vetélt el, többször nem próbálkoztak
- Középiskolában lefeküdtem a történelemtanárral, négy hónapig volt viszonyunk
- Egész életemben színésznőnek készültem, egészen addig, ameddig a töritanárral való egyik beszélgetés során fel nem vetődött a tengerbiólogus, azóta annak készülök
- 21 évesen tudtam meg, hogy mi vagyok, az elmúlt két évben utazgattam a világban és próbálkoztam a vadászással, de nekem nem nagyon jött be
- Nemzetközi névre változtattam az orosz nevemet, mert én gondolok a jövőre és hátha később baj lenne még ebből
- Apukám egyik üzlettársával rendszeresen kavarok, már amikor éppen ugyanabban a városban tartózkodunk, szerte a világban
- A viszonyom anyuval nem volt olyan felhőtlen, mert az első házasságából neki volt már két nagy gyereke és mindig is úgy éreztem, hogy őket jobban szereti
- Apuval azóta nem jó a viszonyom, amióta elmondta, hogy mit kell tennem, hogy mi is vagyok valójában
- Most éppen Mystic Falls felé tartok, ahol ismét gyakorolni fogom a vadászást, de aztán szeretnék már végre egyetemre menni és a jövőmmel foglalkozni, mert őszintén szólva, nekem ez a vadászós dolog nem tetszik
- Csak ma értettem meg, hogy apukám miért tiltott el a legjobb barátomtól, aki nem mellesleg vámpír volt, tudta, hogy fájdalmat okoz nekem azzal, ha megöli, ezért szimplán csak nem engedett el vele sehova sem
- Kiskoromban úsztam és balettoztam is, de az úszást jobban szerettem

Egyéb érdekességek:
- Feketeöves karaktés vagyok, úgy verekszem, mint egy igazi orosz
- A vodkának én sem tudok ellenállni, ahogyan a szexnek sem, imádok flörtölni, gyengém az, ha látok két pasit együtt
- Soha sem fürdök, mert nem szeretek a saját koszomban feküdni, mindig tusolok
- Gyűjtőm a napszemüvegeket, több tucatom van
- Apukám vett nekem a világ több pontján is házat és három bankszámlám is van, tehát nem én vagyok a legszegényebb
- Fogadtam már el pénzt a szexért, bár az elején még nem gondoltam volna, hogy meg is fizetnek érte
- Rágógumimániás vagyok, mindig két csomagnak kell nálam lennie
- Erős dohányos vagyok, ami annak köszönhető, hogy fiatalkoromban az éjszakába engedtek
- Nem szeretem a magassarkút és a szoknyát, nem érzem olyan jól magam bennük
- Csak ásványvizet és tonicot iszok, no meg alkoholt
Victoria Weston
Victoria Weston
Vadász

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

Victoria Weston Empty Re: Victoria Weston

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Nov. 12, 2011 7:53 am

Üdv, Victoria!

Nos, tényleg egyéniségnek tűnsz, még ötszáz éves vámpírként sem biztos, hogy szeretnék veled összefutni az utcán... vagy bárhol máshol.
A karakterlapoddal azonban nincs gond,

elfogadva.

Egy avifoglalást még kérnék tőled, aztán nyomás játszani! Razz
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.