Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Hármas asztal S_d6720f90 Elena
 
Hármas asztal S_fbbc3caf Caroline
 Hármas asztal S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Hármas asztal I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Hármas asztal I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Hármas asztal I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Hármas asztal I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hármas asztal I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Hármas asztal I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Hármas asztal I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Hármas asztal I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Hármas asztal I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Hármas asztal

3 posters

Go down

Hármas asztal Empty Hármas asztal

Témanyitás  Dirty Diary Hétf. Nov. 14, 2011 8:00 am

..
Dirty Diary
Dirty Diary
Admin

Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 08.

https://ourdiaries.forumsr.com

Vissza az elejére Go down

Hármas asztal Empty Re: Hármas asztal

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Nov. 23, 2011 12:36 am

-- You should have met me in 1864. You would have liked me. --

Hármas asztal Tumblr_ll4qcfxKZ91qfdkpto1_500_www.kepfeltoltes.hu_

/Sietett. Már maga sem tudta, hogy mégis hova. Az úton elterelődött a figyelme, mint manapság már sokszor. Egy kitűzött céllal indult el. Mindig. Ott lebegett előtte a gondolat, hogy tart valahova. Valamiért. Valakiért. Aztán ismét Az a lány váj lyukat elméjébe, beférkőzik oda és az istenért sem tudja eltüntetni. Utálta, amiért ilyen ellenállhatatlan teremtés. Utált mindenkit, akinek egy csepp köze is volt hozzá. Mert Elena mindannyiukat szerette, Damon pedig a három év alatt egyszer sem volt képes elérni, hogy megszerettesse magát. Néha érezte. Természetesen voltak pillanatok, mikor igenis úgy gondolta, hogy Elana ha nem is szereti, de törődik vele és érdekli, hogy merre sodorja a szél a férfit. Viszont mindez elveszik amellett a tudat mellett, hogy Stefant akarja. Mindig. Mindenhol. Csak Őt. Éles fájdalom terpeszkedik szét ilyenkor agyában. Hasogatja, feje ketté akar robbanni, halántékát egy természetfeletti erő igyekszik szétfeszíteni. Biztos benne, hogy egyszer ezen gondolatok kikészítik. Megölik. Persze Katherine elvesztésébe sem halt bele. Túlélte még ha a kelleténél nagyobb fájdalmat is kapott. Már megszokhatta volna, hogy neki ugyan nincs szerencséje a nők körében. Azokéban legalábbis, akik iránt mélyebb érzelmeket táplál, semennyi. Mind az érzelgős, nyálasszájú öccsét akarják és Damon a semmibe veszik. Egy zavaró tényező, akit senki sem akar látni. De miért? Olyan rossz ember lenne? Ártott valaha Katherine-nek vagy akár Elenának bármikor? - Jó, az első benyomás talán...talán nem volt a legjobb. Gyilkosnak ismert meg...Ettől függetlenül valamit csak változtam. Vagy nem? Áhh...az istenért. A franc akar változni. - mérgesen rúgott bele a lábai előtt heverő kőbe, ami aztán jó pár méterrel arrébb repült. Kezeit zsebeibe dugta és úgy haladt tovább. Utálta Stefant. Utálta azt is, hogy létezik, mégsem volt képes benne hagyni a bajban, mégsem volt képes megölni. Mert a testvére és mert annyi szeretet érez iránta, hogy ne akarja elveszíteni. Az élete része. Még akkor is, ha jelenleg egy kibírhatatlan, fölényeskedő, öntelt vérszívó, aki legjobb szórakozásának tartja, ha bosszanthatja Damont. Ez mind Klaus hibája. Most akkor végül is Klaus-t kellene okolnia? Vagy magát, amiért nem vigyázott eléggé és megharapta az a nyomorult vérfarkas? Semmit sem tudott már, semmit sem értett. A feje szét akart robbanni, mielőbb válaszokat akart. Mindenről. Kellett egy biztos pont, amiből kiindulhat. Kezdetben Elena érzéseit lett volna jó tudni. Hogy mit érezhet a férfi iránt és hogy öccse mennyire fontos még neki. Tudta jól már az elején, hogy harcolnia kell majd érte, ami mellesleg nem lesz könnyű, mert Stefan erős játékos. A szövege, amit olykor levág a nőknek...hogy is mondták? Aranyosak? Romantikusak? Tehát azok mellett Damon elbújhat. Emberként remekelt csak ebben, ma már nem tudna olyan lenni, mint egykor. Nem akar olyan lenni. Senki kedvéért. Még Elena kedvéért sem. Elméjében felvillant hirtelen egy gondolat. A Grill. Elena. Találkozó. Igen. Ő hívta oda a lányt, mert beszélni akart vele. Először arról állt szándékában csevegni, hogy mégis mit vár a lány. Mégis mennyi esélye van Damonnek? Elfogadná-e úgyis, ha olyan lenne, mint mikor megismerte? Rejtély. Ezért kellettek a válaszok. Hogy tisztában legyen azzal, hogy mire számíthat. Sóhajtott, nyugtalanul lépett be a Grill ajtaján, ahol az ismerős kávéillat fogadta. Matt sehol. Ez valamelyest feldobta, nem szimpatizált a sráccal. Alapjáraton semmi baja nem volt vele, de mivel az utálta, így Damon sem szívlelte túlzottan. A részegség gondolata mostanság felettébb csábította, de nem akart Elena előtt talpig piásan megjelenni. Így inkább a pulthoz sétált és felmérte az ital választékot. Fintorogva, kissé halkan szólalt meg. - Egy csésze kávét... - a pultos lány, akit azelőtt még soha nem látott, megfordult és összeráncolt homlokkal nézett a férfira. - Elnézést uram. Mit parancsol? - kérdezte megszeppenve, Damonnek pedig kedve lett volna egy gúnyos válasszal felelni, amiért nem figyelt, de a bájos arc láttán minden haragja elszállt, így inkább csak fejével a mellette helyet foglaló nő csészéje felé bökött, amiben a forró ital gőzölgött. - Egy kávét. Sok tej, semmi cukor. - teljesen mindegy lett volna, hogy mit tesz bele, hisz' úgy sem issza majd meg, de így hitelesebbnek találta. A lány bólintott, miszerint értette. - Foglaljon helyet, máris kiviszem. - Damon egy halvány mosollyal nyugtázta a kedvességet és egy üres asztalhoz sétált, ahol rajta kívül senki nem volt. Óvatosan csúszott a box belsejébe és várta, hogy megérkezzen Elena. Telefonon hívta fel és csak gyorsan elmondta, amit akart és már le is tette. Így a lánynak még csak ideje sem volt ellenkezni. Ha pedig nem jön el...Nem. A férfi biztos volt benne, hogy olyat nem tenne. Már csak azért sem, mert úgy tűnt, változtak a dolgok. Ha nem is gyökeresen, de valamennyire biztosan./

| kinek: Elena Gilbert | szavak: 741| viselet: EZ | megjegyzés: sok-sok szeretettel. Elena <3 Damon |
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 12.

Vissza az elejére Go down

Hármas asztal Empty Re: Hármas asztal

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Nov. 23, 2011 8:53 am

Hármas asztal Damon-Elena-damon-and-elena-16746448-480-272
I like you now!

Jeremy egész éjjel nem jött haza és most nagyon nyugtalanít. Nem elég nekem a saját magam problémája, még a felelőtlen öcsém viselkedési problémáit is a nyakamba kell vegyem. Jó lenne ha Bonnie barátnőm felvenné a telefont, mert ő biztosan tudja merre van az én kicsi öcsikém. Már legalább 5-ször felhívtam és minimum kétszer üzenetet is hagytam neki, de még mindig nem ad életjelt magáról. Nagyon remélem, hogy éppen valahol együtt vannak és egyikük sem esett valamelyik szadista vámpír áldozatává. Ha délutánig nem válaszolnak a hívásaimra Damon segítségét fogom kérni az ügyben.
Addig is jó lenne visszarázódni a jelenbe, a problémáimba. Ugyanis, ha valaki nem tudná nekem nem az öcsém " eltűnése " az egyetlen bajom. Hogy mik gyötrik még nem hétköznapi életemet azt most nem sorolnám fel, mert még legalább 2 órába beletelne.
Damon sem adott magáról életjelt... már nem is tudom mennyi ideje. Nagyon remélem, hogy az öccse felkutatásával van elfoglalva és nem valami ócska nőcske szórakoztatásával. Na nem mintha féltékeny lennék, de elvárom tőle, hogy segítsen a testvérének. Az is igaz, hogy a napokban egészségtelenül sokat gondolok rá, de szerintem ezt csak a magány váltja ki belőlem. Olyan jól esik, hogy mellettem áll és, hogy van akinek elmondjam a problémáimat. Akárhányszor a közelembe kerül egy rövid ideig ugyan, de boldog leszek. Ő lett az én drogom. Szükségem van a társaságára, az ölelésére. Még akkor is ha néha nagyon bunkó, már megtanultam így szeretni. Bár nagyon zavar amikor pokrócként viselkedik mégsem szólom meg, mert nem akarom elüldözni magamtól.
Gondolataimból a mobilom hangos éneklése rángatott vissza. Hirtelen azt hittem, hogy Jeremy vette a fáradtságot, hogy felhívjon, de a vonal másik oldalán Damon hangja szólalt meg. Rövidre fogta a beszélgetést, engem nem is hagyott szóhoz jutni. Közölte velem, hogy a Grillben vár rám, de mielőtt kérdezhettem volna valamit már le is tette. Ez is bizonyítja, hogy mennyire ismer már. Azonnal a legrosszabb gondolatok suhantak végig az agyamon és a Grillig be nem állt volna a szám. Minden bizonnyal nincs nagy kedve hallgatni a hisztériás faggatózásaimat. Megértem. Amint felfogtam, hogy találkozóm lesz az idősebbik Salvatore testvérrel. Mivel én alapvetően egy nagyon kíváncsi ember vagyok, és mert akármilyen komoly dolog lehet szóban igyekszem minél hamarabb átöltözni. A legelső nadrágba és pólóba bújok bele, ami a kezembe akad. Nem randizni megyek, szóval édes mindegy hogy nézek ki.

Szinte futva teszem meg az utat az autómig, aminek tövig nyomom a gázpedálját. Miközben a megbeszélt helyszín felé gurulok átfut az agyamon az is, hogy a drága Damon-ből simán kitelik, hogy csak ki akar rángatni otthonról. Ajánlom neki melegen, hogy ne szórakozzon velem, mert felvasal néhány pofont. A percek amik a Grilltől elválasztanak csupán néhány másodpercnek tűnnek. Kicsit hülyének is érzem magam, hogy ennyire rohanok, de képzeljétek magatokat a helyembe. Egy szerencsétlen hasonmás vagyok, akinek az ismerősei 80 százaléka misztikus lény. Ki ne parázna már egy telefonhívástól is. Lehet, hogy semmi komoly dolog nem történt, de lehet az is, hogy Damon valamilyen nyomra bukkant. Miután megérkezem kicsit lelassítom a lépteimet és megpróbálok nem aggodalmas fejet vágni. Semmi szükség arra, hogy a fél város az én ábrázatomról pletykáljon. Amint belépek, szinte azonnal megpillantom Damont. Azonnal az asztalhoz veszem az irányt és lecsüccsenek szembe vele.
- Szia! Köszönök és mélyen a szemeiben nézek. - Valami baj van? Mi történt?
Csúsznak ki számon a kérdések. Hiába, nem tudok laza lenni, amikor az egész életem egy nagy félelem.

Kinek: Damon ♥♥
Szavak száma: 560
Ezt viselem
Megjegyzés: Elena ♥ Damon
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember

Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Hármas asztal Empty Re: Hármas asztal

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.