Our Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Staff team
Damon szobája S_d6720f90 Elena
 
Damon szobája S_fbbc3caf Caroline
 Damon szobája S_db810d07 Katherine
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Dec. 10, 2023 1:45 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Damon szobája I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:29 am by Vendég

» ξ new beginning
Damon szobája I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 1:33 am by Vendég

» Gossip in the New York
Damon szobája I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:12 am by Vendég

» The Hunger Games szerepjáték
Damon szobája I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 11:18 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Damon szobája I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:26 pm by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Damon szobája I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:16 am by Vendég

» new bloody begins
Damon szobája I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 1:22 pm by Vendég

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Damon szobája I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 10:43 am by Vendég

» once upon a time
Damon szobája I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:55 am by Vendég


Damon szobája

3 posters

Go down

Damon szobája Empty Damon szobája

Témanyitás  Dirty Diary Csüt. Nov. 10, 2011 1:16 pm

...
Dirty Diary
Dirty Diary
Admin

Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 08.

https://ourdiaries.forumsr.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Nov. 13, 2011 5:31 am

Damon szobája Tumblr_lthbp1w7iu1qkd5h4o3_500

Miután felébresztettem Mikaelt, és még szerencsésen túl is éltem az első találkozást vele, amikor én lettem a vacsorája, úgy döntöttem, hogy elhagyom Mystic Fallst, ezt a nyomorult kis porfészket végre, és olyan messzire húzok innen, amennyire csak lehet. Mikael nem egy átlagos vámpírvadász, veszélyes, és most talán egyetlen célja, hogy végezzen Klausszal, de ha ezzel megvan, biztosan keres majd új elfoglaltságokat. Én pedig nem akarok az útjában állni, sem többé találkozni vele, ha nem muszáj. Biztonságosabb nekem jó messze lennem a dolgok sűrűjétől, és egy biztonságos helyen kivárni a hírt, hogy Klaus már nincs az élők sorában. Mármint értitek, hogy értem. Szóval... ez volt az eredeti terv, lelépni, eltűnni, amilyen messzire csak lehet, és amint itt már nem volt rám szükség, el is tipliztem, de nem tudtam megmaradni sokáig egy helyen. Nem is akartam. Mert az az igazság, hogy nem szeretnék kimaradni ebből. Túl régóta menekülök Klaus elől ahhoz, hogy csak úgy szépen árnyékba vonuljak, és telefonon értesítsenek arról, hogy vége. Látnom kell, és nem csak azért, mert a saját szememnek hiszek a legjobban, és akkor lennék nyugodt, ha megbizonyosodhatok arról, hogy megölték. Klaus tönkretette az egész életemet, ami nem röpke 6-7 évtized, mint az átlag embereknél, a szerencsétlen halandóknál. Több mint fél évezredem telt el rettegésben. Ráadásul annak idején elérte, hogy belé szeressek, aztán fel akart áldozni, és a szökésem után bosszúból lemészárolta az egész családomat. Nem tudok megelégedni annyival, hogy a halálhírét várom. Legszívesebben én magam döfnék karót a szívébe, csak sajnos nem tehetem, én ehhez egyedül kevés vagyok. De részt vehetek benne, a tervek szövögetésében, és igazából néha úgy érzem, akár fel is áldoznám magam, ha ez segít. Na jó, nem, ez azért nem igaz. De vissza kell térnem, vissza Mystic Fallsba, és kivenni a részem az egészből. Mivel a Salvatore házban lehetek a legközelebb a tűzhöz, ezért egyenesen oda megyek. Gondolom nem fognak repesni az örömtől, hogy újra látnak. Stefan mostanában amúgy sem a kedvességéről híres, Damont meg jelenleg két dolog érdekli: Klaus halála és Elena. De azt ők is nagyon jól tudják, hogy a célunk jelenleg egy, segítségre meg mindig szükség lehet, szóval remélhetőleg meg fognak békélni vele, ha kicsit ismét beköltözöm hozzájuk.
Megérkezésemkor a ház teljesen üres, de nem igazán zavartatom magam. Beköltözöm a régi szobámba, ahol pár hónapja is laktam, aztán fogom magam, és lezuhanyzom. Jobb dolgom most úgy sincs, amíg a házigazdákra várok. De törölköző nincs sehol. Pedig kelleni fog egy. Mivel Damon szobája van közelebb, ezért oda settenkedek be, és hamar meg is találom, ami nekem kell. Magam köré csavarom az ottani fürdőből szerzett törölközőt, majd épp visszalépek a szobájába, amikor Damon is befut.
- Helló! - villantok rá egy ártatlan mosolyt. - Hát megérkeztél. Remélem nem gond, hogy kölcsönvettem az egyik törölköződet... - mutatok magamra, és teljesen fel vagyok készülve a lehetséges őrjöngésre, udvariatlanságra, arra, hogy akár szó szerint kidobjon a szobájából, amiért kérdés nélkül bepofátlankodtam ide, amíg nem volt itthon. Számítok rá, hogy megkapom ezért a magamét - bár talán meg sem lepődik már, nem ez lenne az első alkalom - mégis angyali mosollyal az arcomon sétálok közelebb.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Nov. 19, 2011 1:40 pm

-- I try to change. But I don't want... --

/Van valami, ami miatt nem képes felfogni azt, ami körülötte történik. Változik. Hogyne változna, mikor Elena azt akarja. Mindent képes lenne feláldozni a lány miatt, mégis úgy tűnik, hogy felesleges. Észre vette, hogy a lány egyre közelebb kerül hozzá, kevésbé ellenszenves. És ez mind csak ösztönzi. Ösztönzi arra, hogy ne adja fel és hogy harcoljon Érte, bármi áron. De mit ér a sok szenvedés és kitartás, ha a végén úgyis az öccse kapja meg? Mert mindig Ő viszi a pálmát. Akár rossz, akár jó, Stefan csak jól jöhet ki mindenből. Mert ártatlan, jótevő vámpírnak van elkönyvelve, aki ha csak jó kedvéből áll vissza a régi életmódjára, akkor is azt feltételezik, hogy Klaus befolyásolta. Nem. Damon már rég tisztában volt vele, hogy fivére sosem fog a régi lenni. Az embervér sok mindenre képes. Képes szerelmet lobbantani, bár az csak a vörös nedű utáni szenvedély volna. Képes haragot szítani a megvonás miatt, hogy nem ihat. És képes erősebbé tenni egy vámpírt, mivel minél több ideje szoktatja magát a "vegetáriánus" életmódra, annál ellenállóbbá válik, s lassacskán képes lesz akár egy sebes embert is ápolni anélkül, hogy megcsapolná. Damon igyekezett. De a sok-sok év megtanította arra, hogy ha csak maga miatt teszi az egészet, hát felesleges. Ő elfogadja mindenhogy magát, a többi meg nem számít. Ezért is tért át a gyilkolásra, az emberi vérre. Mert szüksége van rá és mert nem érdemes kihagyni a sok kínálkozó alkalmat, mikor magához vehetné a bíborszín folyadékot. Lenyelte az utolsó pohár vodkát és kissé kábult fejjel pillantott körbe. Több, mint két órája, hogy a Grillben ücsörgött, várva valamire. Talán arra, hogy Elena hirtelen betoppan, a nyakába ugrik és bevallja neki érzéseit. Viszont ez képtelenségnek bizonyult. Túl naiv ahhoz, hogy beismerje: régi szerelme elveszett. Soha nem látja többé azt a Stefant, akit megismert és akiért olyannyira rajongott. Már csak a Ripper maradt, aki még egykori kedvesét is bántaná, vagy könnyű szerrel, bűntudatmentesen megölné. - Kösz, Matt. Írd a többihez! További szép estét! - biccentett a szőke srácnak, aki kissé furcsállva nézte, amint a férfi kibotorkál az ajtón. Levert volt, na meg fáradt is. Az alkohol érdekes módon ütött ki rajta, de legalább nem hullarészeg, hogy azt sem tudja, hol van és ki is ő maga valójában. - Damon Salvatore, 24 éves férfi, nyálasszájú, szívszerelmes szúnyog, aki kutyaként lohol egy elérhetetlen emberlány után. - mormogta maga elé az információt, jelezve ezzel, hogy tisztában van a történtekkel és kilétével. Haza akart menni. Azonnal. Nem bírta tovább az embereket, a nyüzsgést és a hangzavart. Még a legapróbb csörömpölés is át akarta szakítani dobhártyáját. Hunyorgott, amint egy redőnyt leeresztettek, teste összerezzent a hang hatására. Erőt vett magán és vámpír tempóban száguldott a Salvatore ház felé, ahol remélte, hogy nem lesz senki.
A vékony tölgyfaajtót laza mozdulattal lökte be, dzsekijét a fogasra akasztotta. Körbe nézett. Minden ugyanolyan volt, mégis más. Forgott a szoba, gondolatai vad táncot jártak elméjében. Igyekeztek összezavarni még jobban és egyfolytában képeket vetítettek Elenáról. A lányról, akit egy pillanatra sem képes kiverni a fejéből. Kezébe kapta a whiskey-s üveget és úgy settenkedett a szobájába, próbálva kideríteni, hogy a ház lakói - többnyire hívatlanok - otthon tartózkodnak-e. Meghúzta az üveg tartalmát, torkát perzselően kellemes érzés járta át. Belépett szobájába, majd azonnal hátra is tántorodott. Hirtelen egy érdekes, vággyal teli gondolat futott át elméjén. Mit keres itt Elena? Hamar tova száguldott a kérdés, helyét pedig egy gyötrelmes érzés vette át, miszerint a váratlan vendég nem más, mint Katherine. Katherine, akit már oly régóta utált. Szerette. Az elején. De a nő becsapta. Hihetetlen mennyire tud különbözni a két teremtés. Ugyanazok, mégis teljesen mások. Összezavarják az embert, ha nem figyelünk. Damon manapság már jobban nyitva tartja a szemét, nehogy átverjék, ahogy azelőtt már annyiszor. - Heló, Katherine! - intett fejével az ajtó felé és újabb kortyot tüntetett el az üvegből. A közeledő karcsú alakot ügyesen kikerülte. Ellépdelt mellette és felfeküdt az ágyra háttal, hogy jól láthatóvá váljon a plafon.- Minden...olyan...rohadtul...elcseszett. Feltételezem az öcsémet keresed. Sajnálom, de nincs itthon. Várj...még mindig nem tudom elhinni, hogy itt vagy. Nincs kedved mondjuk...esetleg...elhúzni a házból? - nem akart többet beszélni. Magányra vágyott és az alkoholra, ami temérdek üveggel volt még a házban.

| kinek: Katherine Pierce | szavak: 685 | viselet: EZ | megjegyzés: első reag, nemkicsitszar; Katherine <3 Damon |
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 12.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Nov. 20, 2011 12:57 pm

Majdnem felnevetek a csodálkozó, ábrándos tekintete láttán. Egyértelmű, hogy egy pillanatra összekevert a hasonmásommal. Kár, hogy ilyen hamar lelepleztem magam. Még játszadozhattam volna vele egy kicsit. Most már mindegy. Illetve... egy kis játékot még így is beiktathatunk.
- Te részeg vagy? - figyelem az imbolygó járását, meg a wiskeys üveget, ami fel-le jár a kezében, ahogy a szájához emelgeti. De szédelgés ide vagy oda, szépen kikerül, és eltántorog az ágyhoz, majd leveti magát. Csalódást színlelve, lebiggyesztett ajakkal nézek utána, amiért csak így itt hagyott.
- Tévedsz, édes, drága Damonöm - mondom aztán mézes mázasan, és megengedek magamnak egy halvány mosolyt. A próbálkozását, hogy elűzzön, teljesen figyelmen kívül hagyom. - Éppen hogy téged kerestelek. Stefan egyébként sem beszámítható mostanság. De ahogy elnézlek... jelenleg te sem - sóhajtok egyet, majd Damon szekrényéhez lépek, és kiválasztom magamnak az egyik ingét. Az kényelmesebb viselet, mint a törölköző. De rendes ruháért most nem vagyok hajlandó messzebbre menni, mert ha kitenném innen a lábam, fogadni mernék, hogy azonnal kizárna. Akkor meg lőttek a mai szórakozásomnak. Mehetnék punnyadó részegeket nézni... vagy kóstolgatni a Grillbe. Ahhoz meg most nincs kedvem. Magamra kanyarintom a kiválasztott, halványszürke inget. Épp a térdemig ér. A törölközőt meg egy székre teszem.
- Most ezt is kölcsönvenném, ha nem baj... - simítok végig magamon. Ahogy most Damon kinéz, nem hinném, hogy sokat lázadozna ez ellen. Az ágyához libegek, és leülök mellé.
- Na halljam! Mi ez a nagy keserűség? - biccentem oldalra a fejem, és a szemkontaktust keresem a mennyezetet bámuló Damonnel.
- Na jó, ez amolyan költői kérdés volt. Gondolom amiatt a kis... - visszafogom magam, hogy ne használjak olyan szavakat, mint mártír, álszent, unalmas liba... és hasonlókat Elenára. - Mármint nem hehéz kitalálni, hogy a hasonmásom miatt ittad így le magad. - Őszintén szólva enyhén szánalmas Damont így látni. Nem az a fajta, aki a nyálát csorgatva epekedik egy számára elérhetetlen... szürke kis egér után. Egy kicsit az emberi énjére emlékeztet, de még akkor sem volt ennyire... gáz. Utat engedett az emberségének Elena miatt. Ebbe fog belepusztulni, bár szerintem ezt ő is tudja. Hisz úgyis Stefan viszi végül a hercegnőt, akárhol is tartunk épp a mesében.
- Szegény, szomorú Damon - hajolok fölé, kitakarva a menyezetet, és egy apró, finom csókot lehelek az ajkára, szinte alig érintem. Ez viszont épp elég figyelemelterelés ahhoz, hogy kicsórhassam az üveget a kezéből. Ő már ivott eleget. Én meg így túl józan beszélgetőtárs leszek hozzá. Amint megszerzem az üveget, egy szempillantás alatt az ablakhoz suhanok, és kuncogva ülök fel a párkányra.
- És mondd csak, mégis meddig akarod folytatni ezt az önsanyargatást? - kérdem láblógatva, majd kortyolok a whiskeyből.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Nov. 21, 2011 3:18 am

-- I try to change. But I don't want... --


/Nem sok ideje van messzire kalandozni. Amikor csak teheti, Elenán görgeti végig emlékei széles sávját, de Katherine nem hagyta. Talán nem is szándékosan - biztos, hogy igen -, de akkor is zavarta. Elméje összezavarodott, olyan képeket vegyített lelki szemei előtt, amire jobb szeretett nem gondolni. Egybe gyúrta a két lányt, egybe a két személyiséget. A végeredmény egy borzalmas nőszemély természete lett. Egy olyan nőé, akivel soha nem akarna összefutni. Elhatározta, hogy nem válaszol, de nehezen ment. Nehezebben, mint az, hogy másra gondoljon. Főként Stefanra haragudott s Katherine is csak öccsét hozta közelebb tudatához. Már csak azt, hogy létezik és hogy él. Kezdte bosszantani. Meglehetősen idegesítővé vált és zavarta, hogy lassanként kezd olyanná válni, mint fivére volt. Lelkizős, könyörületes, érzékeny vámpírrá, aki kiakad, ha halott embert lát, aki a kezei által vesztette életét. Be kellett fejeznie az egészet. De Elena? Elena mit szólna, ha hirtelen a semmiből visszarángatná a régi Damon Salvatore-t? Haragudna? Dühös lenne? Kiakadna? Nem. Csalódna. Minden bizonnyal az utóbbi történne és ez az, amit nem akart. Mindent megtenne csak azért, hogy ne utálja. Attól függetlenül, hogy kezd tisztában lenni a dologgal, miszerint 'barátságnál' több nem lehet köztük. - Hm...érdekes. Utoljára akkor kerestél, mikor akartál valamit. Most épp mit? Nem akadt más játszótársad, ezért úgy döntöttél, hogy az egyik exedet szórakoztatod? Közlöm, högy nem kérek belőled. - morogta maga elé és kortyolgatta tovább italát. Szeme sarkából persze figyelte, ahogyan Katherine szekrényéhez sétál, kivesz onnan egy felettébb jó állapotban lévő inget és magára húzza. Damon szem forgatva hagyta, hogy azt csináljon, amit akarjon. Elvégre mit idegeskedjen ilyen kis apróságon? Semmi kedve a fogócskázáshoz a házban. Már azt is megbánta, hogy volt szerelmét egyáltalán keresni kezdte. Mindent tűvé tett érte, mennyi mindent elintézett, csakhogy kiszabadítsa a nőt, ehelyett egy hatalmas 'pofont' kap az arcába, mivel Katherine egyedül Stefan-t szerette. Az még hagyján, hogy esetleg kettejüket...nem. Csakis Stefant. Senki mást. Annyi éven át szórakozott vele, Damon sokáig nem is tudott erről. Becsapta. Átverte. A legpiszkosabb módon. Most mégis átéli ugyanazt. Nem komplett. - Semmit nem tudsz. Egyáltalán nem...Elena miatt van. Azt csinál, amit akar. Felőlem boldogan élhetnek az öcsémmel, amíg...meg nem hal. Aztán majd jön egy harmadik Miss Pierce hasonmás és átéljük az egészet újra. Kezdem kicsit unni a drámázásukat. - vonta meg vállát. Már világosan látta a megoldást, csak valahogy erőt kellene vennie ahhoz, hogy meg is valósítsa. Hagyni a francba mind a kettőt és élni a saját életét. Tiszta lapot nyitni. Hát ha az ilyen könnyen menne...Ügyet sem vetett a mellette ücsörgő Katherine-re mindaddig, míg apró csókot nem lehelt ajkaira és elcsente tőle italát. A jelenlegi egyetlen boldogságforrását. Bosszúsan ült fel, kócos hajjal meredt a nő után és vonásait vizsgálgatta. Olyan volt, mint általában mindig. Gondtalan, vidám, de főként hihetetlenül gúnyos. Szája sarkában a mosoly huncutságot sugallt...mint aki máris azon töri a fejét, hogy milyen csínyt követhetne el. - Miféle önsanyargatásról beszélsz? - kérdezte felvont szemöldökkel, mint aki valóban nem ért semmit. Már hogyne értette volna. Valójában igazat adott Neki. Katherine talán semmit sem érzett iránta - legalábbis több, mint valószínű volt -, mégis utálta, ha Damon nyálas szívszerelmes módjára viselkedett. A férfi utálta magát. Teljes 'szívéből' olyan akart lenni, mint régen, de nem tehette. Nem tehette, mert a remény, hogy Elena egyszer hajlandó lesz beismerni, hogy igenis érez valamit Damon iránt, végképp eloszlana. Visszaállni a régi életmódra...gyilkolni, hazudni, nőzni...maga lenne a halál Mystic Falls számára. Egy dühös s valamilyen szinten kétségbeesett, zavarodott vámpír senkinek sem jelent jót. Odasétált az ablakhoz, de nem vette vissza az üveget. Kíváncsian fürkészte Katherine gonoszsággal telt tekintetét, de semmi különöset nem vélt felfedezni benne. Sóhajtott. - Áruld el, mit akarsz! Ráhöjettél volna már ennyi idő alatt, hogy nem szívlellek túlzottan. Most akkor vagy túl butus vagy ahhoz, hogy felfogd...vagy egyszerűen csak rosszak a megérzéseid. - félre billentette fejét, úgy várta a választ, hátha végre valami értelmes információval gazdagodik, aminek talán még hasznát is vehetné.

| kinek: Katherine Pierce | szavak: 639 | viselet: EZ | megjegyzés: szintén mint a fenti; Katherine <3 Damon |
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 12.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 21, 2011 11:30 am

Figyelem a gyászos, plafonbámulós ábrázatát a rajta átsuhanó gondolatokkal együtt. Nem látok a fejébe, nem tudok gondolatokat olvasni, de nem is kell. Anélkül is tudom, hogy merre jár. A szerelem szívás. Ötszáz éve is az volt, másfél évszázaddal ezelőtt is az volt, most is az. Szívtelennek tartanak mind. Kegyetlen, könyörtelen, önző r*bancnak. És az is vagyok. De nem csak ennyi lennék. És nem voltam mindig ilyen. Önző és céltudatos igen, de kegyetlen és manipulatív nem. De tanultam a hibáimból. Fél évezreddel ezelőtt beleszerettem valakibe, aki csak kihasznált, és fel akart áldozni. Aztán megszöktem, és emiatt a családomon állt bosszút, lemészárolta őket egytől egyig. Majd évszázadokig üldözött, és elvett tőlem mindent, és mindenkit, aki egy kicsit is fontos volt. Vagy szándékosan, vagy a tudtán kívül. De az, hogy folyamatosan menekülnöm kellett, az épp elég ok volt ahhoz, hogy senkit ne engedhessek közel magamhoz igazán. A Salvatore fiúknak mégis sikerült belopniuk magukat a szívembe. Mindkettőt másért szerettem. De szerettem őket. Akár hiszik, akár nem. Így volt. Magamat azonban jobban, a saját életem fontosabb volt, ezért őket is el kellett hagynom, azzal a hittel, hogy a többi vámpír között sínylődök. Ezt sem fogják soha elhinni nekem, de nem volt könnyű. Viszont nem is számít már, hiszen mindketten a drága kis Elenáért epekednek. Olyan lehangoló. Jó, talán egy kicsit féltékeny is vagyok. Igen, szeretnék ismét én lenni a középpontban. De meg tudom érteni őket. Elena ember, törékeny halandó, a maga módján befolyásolható és ártatlan. Ők is ilyenek voltak valaha. És ezek a tulajdonságok a maguk módján lehetnek igazán vonzóak is.
Gúnyosan elmosolyodom, amikor Damon a szavaival megszakítja bonyolult gondolatmenetemet.
- Oh, dehogynem kérsz belőlem, kedves Damon. - Hagyom most figyelmen kívül az első kérdéseit, hiszen ilyen beszámíthatatlan állapotban hiába is kezdeném el neki ecsetelni az ittlétem okát. - Hiszen ki másra számíthatsz most rajtam kívül? Talán az öcsédre, aki épp kegyetlenül végigkóstolja a fél várost? Vagy a kis Elenára, aki folyamatosan Stefan után epekedik, és ha kell, milliószor feláldozná magát, csak hogy megmentse az emberségét? Lehet, hogy most jó a te vállad is, hogy kisírja magát, de mindketten tudjuk, hogy végül az öcsédet fogja választani... - Mondom ki a kegyetlen igazságot. - Hát persze hogy tudod, hiszen ezért iszod magad lassan eszméletlenre. - Kényelmesen elhelyezkedem az ablakpárkányon, és onnan figyelem tovább a kínlódását.
- Ugyan, kérlek! Engem akarsz becsapni, vagy magadat?! - ingatom a fejemet, amikor azt mondja, nem Elena a baj. De a következő szavaival már saját magát hazudtolja meg.
- Őszintén szólva nem értem Elenát - mondom kicsit eltűnődve, majd meghúzom az üveget. Aztán kibámulok az ablakon a lemenő nap irányába. - Vagy talán mégis... Csak tudod, esetünkben ez máshogy volt. Fordított volt a helyzet kettőtökkel. Stefan volt a rosszfiúsabb, a határozottabb... te pedig az érzékenyebb... De sokat változtatok mindketten. Stefan most... nos ő... a végletek embere, illetve vámpírja lett. Vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz, de igazából számomra mindkettő unalmas. Amíg jó volt, késztetést éreztem, hogy egy kicsit megpiszkáljam, kifordítsam önmagából. Amit most csinál, az viszont egyenesen lehangoló. Te viszont... - ismét felé fordítom a tekintetem, és a szavakat keresem. A düh szikrái villannak szemeiben, miközben nekem támad. Ismét figyelmen kívül hagyom a szavait, és elmosolyodom.
- Látod, te pedig ilyen lettél: lobbanékony, szeszélyes, vad. Teljesen más vagy, mint emberként. Sokkal izgalmasabb. Ez szexi. - Huncut fény villan a szemeimbe, miközben egyik kezemmel végigsimítok az arcán, majd a kezem lefelé halad, és a mellkasán siklik lefelé. Aztán a felsőjénél fogva közelebb rántom magamhoz. Még mindig a párlányon ülök, onnan hajolok lejjebb hozzá.
- Majd időben megtudod, hogy miért vagyok itt... - suttogom az ajkai közé.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Vámpír

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Nov. 09.
Age : 548
Tartózkodási hely : Itt meg ott!

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.